Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazik valaki mostanában...

Utazik valaki mostanában Velencébe? (Olaszországba). Kis segítségre lenne szükségem.

Figyelt kérdés

A barátnőm elhagyta az anyukájától kapott nyakláncra való medált ,amit Velencéből kapott, és nagyon szeretnénk pótolni,legalább valami hasonlóval, mert az anyukája meg nem tudja,hogy nincs meg. Ha valaki ott jár, és van ideje, legyen szíves hozzon nekünk. Nem egy drága cucc, utánvétellel azonnal kifizetem.

Nagyon nagy segítség lenne, koszi szépen előre is!

Itt látható fotó a medálról,hogy milyen kellene:

[link]


2009. szept. 20. 00:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de én 2 hete voltam Velencében, és nem is láttam ehhez hasonló medált, pedig elég sok bazárt és üzletet végig jártunk :/ De sok sikert azért.... bár egyszerűbb lenne bevallani, hogy elveszett, bárkivel előfordulhat.
2009. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia,


me'g egy hónapja sincs,hogy az anyukája onnan hozta, szóval biztos hogy fellelhető, csak lehet nem túl gyakori..:(

2009. szept. 20. 11:44
 3/5 anonim válasza:
100%

[link]

Nem olyan de ez is szep!

2009. szept. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen,koszi, ez tényleg nem rossz!
2009. szept. 20. 12:37
 5/5 anonim ***** válasza:
64%

Elsőnek!

Pedig szerintem akkor ti utcai árusoknál nem nézelődtetek... én is egy csomó ilyet vettem ott.

2009. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!