Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a párom,...

Hogyan vegyem rá a párom, hogy elköltözzünk (ebből a nyom.lt) Mo-ról?

Figyelt kérdés
Helyzetünket nehezíti, hogy van két gyerek. 7 és 3 évesek. Felépítkeztünk(hitelből) és van egy házunk, meg egy autonk, amin szintén van hitel. Ezért megéri maradnunk?, vagy vágjunk bele, persze, ha beleegyezik. Én úgy gongolom, nekünk itt nem terem babér. TOVÁBB KELL ÁLLNUNK! Ő fél. Hiszen van egy hely ahol lakhatunk, de nekem ez kevés! A gyerekeimről nem is beszélve, akik 2 nyelvet beszélnének. Elsősorban angol nyelvterületre mennék. Ha valaki hasonló feltételek mellett ment ki örülnék, ha írna tapasztalatairól! Vagy most a gazd.i helyzet miatt mindenhol nehéz!! Így is mernétek változtatni?( ház, kocsi, szülők) Attól tartok mo-on(szánkékosan kicsivel írtam!! mert nem jelent semmit számomra)már csak a "barna kisebbség" él meg, persze segélyből 7-8 gyerekkel, nekik így jó. De aki dolgozik, az annyit sem keres, mint ők a "gyerekgyártásért"! Szerintem ez tarthatatlan! Sokan írják, hogy süllyed a hajó menekülnek a patkányok. Én amennyire tudom a patkány az okos állatok közé tartozik, szóval KI a HüLYE?? Akinek jó, nyugodtan maradjon és vallja magát magyarnak, én egyáltalán nem vagyok büszke ezekre a dolgokra sőt inkább letagadnám. Summa summárom: várom azok tapasztalatát, válaszát, aki tud segíteni a döntésében. Előre is Köszönöm szépen!!
2009. febr. 12. 08:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

Jelen pillanatban jobb otthon maradni. Mondjuk én egyébként sem mennék már el. Egy próbát azért én is tettem néhány éve, de sajnos az, hogy nem kolbászból van a kerítés, az egy enyhe hasonlat. Semmivel nem volt jobb, mint itthon, sőt.

Fiatalon 4-en béreltük a lakást és valóban éltünk (nem rosszul), de ha belegondolok, hogy mondjuk két gyerekkel minden mennyire már, akkor pláne nem indulnék neki.A honvágyam az hatalmas volt és ráadásul rossz volt, hogy napi szinten éreztették velünk, hogy mi csak idegenek vagyunk.

Tedd fel magadnak a kérdéseket. Válaszolj rájuk.

2009. febr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

még egy ekkora mocskot mint te! hogy mondhatsz ilyet?? komolyan mondom,ekkora barmot... ne is valld magad magyarnak, ugyanis nem érdemled meg! menj csak ki, élj ott 2 hétig, ki fognak nézni, ott se fogsz tudni megélni akárcsak itt, utcára kerülsz, repjegyre sem lesz pénzed...

ugyanolyan leszel külföldön mint itt a cigányok, Németországban a törökök, franciáknál négerek, angoloknál arabok...

hát tudod te egy MOCSOK vagy. tényleg menj ki. amúgy nem tudom hogy gondoltad... kimész a hitel visszafizetése nélkül?!


JÓ UTAT

2010. júl. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
"Áldjon vagy verjen sors keze, itt élned, halnod kell!"
2018. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!