Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, van ezekben a...

20 éves vagyok, van ezekben a témákban nálam tapasztaltabb ember?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok jelenleg, nyáron leszek 21.

Eddig 38 országban voltam városnéző körutazásokon, ezek között ott van egész Nyugat-Európa, Észak-Amerika, Egyiptom, Kína és Thaiföld is. Ezeken az utakon összesen több, mint 22.000 képet készítettem.

Kérlek, ha valakinek van fényképezés, utazás, vagy országismeret terén nagyobb tapasztalata, mint nekem az írjon!


2011. febr. 1. 15:41
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
61%

38 ország. es akkor mi van. elöször is kétlem hogy magad finansziroztad az egészet, másodszor gondolom elmentel/elvittek a turistak szamara legfelkapottabb helyekre, aztan ott csattogtattad a geped. mindenhol voltal 1-2-3 hetet, de az akkor sem eleg ahhoz, h megismerd az orszagot a szokasokat az embereket, a kulturat a gazdasagot, az egészet!!! De a legjobb, h annyira buta vagy, hogy nincs annyi eszed, hogy rágyere, hogy abban az országban olyan rossz a helyzet, hogy az emberek napról napra élnek, ilyen kérdést ne irj ki!!!

Vannak neked barátaid? szerintem nincsenek.

Es nem irigyek vagyunk az utazasaidra, mielött még azzal vigasztalnad magad drágám... csak lesünk, hogy ilyenek tényleg vannak? szerintem menj el az Antarktiszra, ott még biztos nem voltál, és maradj is ott...

2011. febr. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
82%

öregem, figyelj nem jártam 436837 országban, de fényképezés, utazás, országismeret terén nagyobb a tapasztalatom. :D Főleg nálad...:D Fogadjunk?:) Válaszolj, ha nem hiszed. :D

Mindenestre egoizmusban leköröztél barátom.;) Ebben valszegy tényleg überelhetetlen vagy, csak az kell a sz*rnak öcsém.:D

2011. febr. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
0%
Hogy mennyire sok irigy k...csög van itt. Szerintem csak társát keresi, aki ha szintén sok helyen járt, lehet hogy vele is tudna menni tovább. Egy jó útitársat. Én is jártam már pár helyen, viszont képeket még nem csináltam.
2011. febr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
22%

Én nem jártam ennyire sok országban, viszont szívesen leveleznék veled. Én valszeg áprilisban megyek ki Ciprusra pár hónapra. Nem jössz arra fele? :) De most komolyan kérdem.


No, írjjjjá' rám!


(előző)


25 L

2011. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Előző, ez nem társkereső... :) Egoistákra buksz? Mert ezek ilyenek egy kapcsolatban is kiosztják a lapot és mindig mindent jobban tudnak, legalább is ők azt hiszik.:)
2011. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

"az élettapasztalat nem egyenlő azzal hogy hány országban jártál. már ebből a kérdésből is látszik hogy gyerek vagy még és sokat kell tanulnod az életben."


Pont ugyanezt gondolom és írtam volna, csak kicsit más szavakkal!


De én viszont azt ajánlom hogy akövetkező 38 országba ahova mész, beszélgess sokat a helyiekkel, tanulmányozd a földrajzot, történelmet, tanuld a nyelvüket és akkor valóban sok tapasztalatot lesz.

Valószínű (tendencia szerint)akkor már kb 40 éves leszel, így tényleg lesz élettapasztalatod!

Kitartást!

2011. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Renike230 válasza:
Ezt nem értem! Te tényleg most dicsekedni szeretnél? Gratulálunk a milliomos családodhoz! :D
2011. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Nem attól vagy tapasztalt, hogy 38 országban jártál.

Ki fizette az egészet? Kinek köszönheted?

Gondolom nem te. Ebből arra következtetek, hogy nem te vagy a tapasztalt, hanem a szüleid a pénzkeresésben.

Rosszul fogalmaztad meg a kérdést. Tényleg úgy tűnik, mintha ezzel dicsekedni akarnál.

De gondoljunk csak bele, a fiatalok mi mindennel dicsekednek, csak azért, hogy tapasztaltnak tűnjenek: "én már drogoztam" vaaaaagy "bírom az alkoholt, jól beb*szok mindennap, a suliba is" vaaaagy "szeretek füvezni, mert az milyen jó..." vaaaagy "én már több mint 10-20 emberrel feküdtem le, mindent kipróbáltam a szexben" és most jön a kedvencem: "20 évesen 38 országban jártam, van ezekben a témákban nálam tapasztaltabb ember?"

Ez a tehetősek kiváltsága, hogy a világjárással dicsekedhetnek. A többiek, a por nép, inkább a piával, droggal, és a testiséggel. Ezt látják a TV-be, az interneten, mindenhol. Úgy csinálják mint a nagyok.

Te sem vagy jobb semmivel. Ha nem lenne lóvé, te is az "utcán" történő dolgokkal vágnál fel.

2011. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!