Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, van ezekben a...

20 éves vagyok, van ezekben a témákban nálam tapasztaltabb ember?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok jelenleg, nyáron leszek 21.

Eddig 38 országban voltam városnéző körutazásokon, ezek között ott van egész Nyugat-Európa, Észak-Amerika, Egyiptom, Kína és Thaiföld is. Ezeken az utakon összesen több, mint 22.000 képet készítettem.

Kérlek, ha valakinek van fényképezés, utazás, vagy országismeret terén nagyobb tapasztalata, mint nekem az írjon!


2011. febr. 1. 15:41
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
100%

Én még csak 17 éves vagyok, de én is körbeutaztam már a földet! Anyukám nagy világjáró. Na és akkor most mivan?

17L

2011. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

nem a fenhéjazás vagy a dicsekvés volt a célom, csak erre a kérdésre szeretnék válaszolni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. febr. 1. 15:52
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
most ezzel akarsz felvágni? hidd el, én több helyen jártam mint te, pedig nem vagyok sokkal idősebb. ettől még nem vagy értékesebb ember, mert ennyi helyen jártál... sőt, abból, hogy ezt a "kérdést" kiírtad pont az ellenkezője jön le.
2011. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Én meg három hónap múlva önhibámon kívül megyek vagy a híd alá, vagy éhen halok, na? :)


Szerintem én nyertem...

2011. febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
85%

Ettől leszel tapasztalt hülyegyerek?...és mond már el, mindenhová egyedül mentél?Mindent magadtól derítettél ki?

Gondolom igen lesz a válasz.

2011. febr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
13%

Hát igen, ez jellemző a magyarokra. Habzó szájjel irigykednek mindenre, tiszta kommunista munkásparaszt népség. :)


Kérdező, én csak gratulálni tudok, hogy 21 éves korodra ilyen sokféle helyes voltál. Bár itt születtem, nem vallom magam magyarnak, mert liberális világpolgár vagyok, és úgy érzem nem kell felvennem az itteniek rossz szokásait csak azért, mert ebbe az országba születtem.

2011. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
92%

Ez alapján nem tudhatjuk melyikből mennyi tapasztalatod van.


Fotózásban a készített képek száma nem igazán van összefüggésben a készített képek számával, ha így lenne akkor anyukám tízszer akkora fotóművész lenne, mint párom, aki tényleg fotós. :)


Utazás... Te szervezted az utakat? Egyedül mentél? Te jártál utána a szállásoknak, beszéltél az illetékesekkel? Volt hogy mondjuk te vezettél?... stb-stb... Ha ezek közül egyikkel se foglalkoztál, akkor valószínűleg jópáran tapasztaltak utazásban, ha mindegyiket te csináltad, akkor már nem feltétlen.


Országismeret: Felsoroljam hány olyan országban jártam, aminek gőzöm sincs a történelméről, földrajzáról, kultúrájáról, stb? ... Jópár ilyen van sajna...

2011. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Javítás


"a készített képek száma nem igazán van összefüggésben a készített képek számával, "

=

"a készített képek száma nem igazán van összefüggésben a tapasztalattal",

2011. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim válasza:
100%
Nem irigyek vagyunk,csak nem szeretjük a felvágó embereket.Örüljön neki hogy meg van mindene,meg mehet minden fele,de nem kell dicsekedni mert sokaknak nem adatik meg.Én is voltam már jó pár helyen mégsem hangoztatom sehol.
2011. febr. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
0%

",de nem kell dicsekedni mert sokaknak nem adatik meg.Én is voltam már jó pár helyen mégsem hangoztatom sehol."


Ez csak a magyar melankólikus, irracionális visszafogottság kultúrális beidegződése miatt "normális" dolog itt.

2011. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!