Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » 20 éves vagyok, van ezekben a...

20 éves vagyok, van ezekben a témákban nálam tapasztaltabb ember?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok jelenleg, nyáron leszek 21.

Eddig 38 országban voltam városnéző körutazásokon, ezek között ott van egész Nyugat-Európa, Észak-Amerika, Egyiptom, Kína és Thaiföld is. Ezeken az utakon összesen több, mint 22.000 képet készítettem.

Kérlek, ha valakinek van fényképezés, utazás, vagy országismeret terén nagyobb tapasztalata, mint nekem az írjon!


2011. febr. 1. 15:41
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
9%

nem tudom mi ez a sok támadás a kérdező felé, minek kell irigykedni, szánalmas...

remélem majd én is megfordulok ennyi országban valamikor:D

2011. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 Tinker Bell ***** válasza:
92%

Nem szabad ennyire gonosznak lenni! Egy ilyen országban, ahol tudja mindenki, hogy nagy a szegénység és nagyon sokan egyik napról a másikra élnek nem dicső dolog nyáladzani, hogy hol voltál és hol nem!


Sajnálom kérdező, hogy egyik országban sem találtál magadnak gerincet!

2011. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
100%
KAMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy ilyen kérdésnek egy országban sem örülnének, akkor sem ha az az Usa lenne, vagy Írország, vagy akármi más...egyszerűen lerí róla, hogy csak dicsekedni akar, szóval nem csoda, ha ilyen válaszokat kapott. Normálisan is leírhatta volna, hogy mennyi helyen járt már. (Pl. megkérdezhette volna, hogy kinek van szüksége utazási információkra, mert ő már 38 országban járt. Vagy, hogy ki akarja, hogy küldjön neki pár háttérképnek való fényképet...)

Ráadásul 20 éves, tehát mindenki tudja, hogy nem magának köszönheti, hogy ennyi helyre eljutott. Hacsak nem kiskorú modell, vagy színész...még azt sem mondhatom, hogy a lottón nyert, mert 18év alatt azt sem lehet játszani.

2011. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Én arra lennék kíváncsi hogy a kérdező miért olyan formában írta ki a kérdést hogy az pofátlanul dicsekvőnek hasson (feltételezem nem olyan buta hogy ne jönne rá hogy így ebben a formában sokak számára tényleg felér egy anyázással)...
2011. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyobb a tapasztalatom
2011. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
az hogy voltál 38 országban az nem jelenti azt hogy nagyobb élettapasztalatod van mint egy 40 évesenek aki még nem is volt külföldön. az élettapasztalat nem egyenlő azzal hogy hány országban jártál. már ebből a kérdésből is látszik hogy gyerek vagy még és sokat kell tanulnod az életben.
2011. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
80%
Már régen elment a 39. országba.
2011. febr. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

mi ezzel a baj?????

itt egy csomóan acsarkodnak meg minden, féltékenykednek, nem hiszik el, hogy saját erejéből is járhatott valaki ennyi helyen stb..és úgy általában a válaszolók nagy része (tisztelet a kivételnek) el se hiszi, hogy ő 20 évesen ennyi helyen járt

Na én kiábrándítok mindenkit: én is csak 21 éves vagyok és majdnem ennyi országban voltam és a saját erőmből a saját "pénzemből" mentem, pl Belgiumot egy dán szállodából "lopott" szendvicsekkel jártam be...


na jó, lehet, hogy a kérdező egy oligarcha családból van, de ilyen akkor is van

2011. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
38 ország... mindröl tudsz mindent? történelmét,gazdaságát ismered? tudod mik a nevezetességei és azok sajátosságai? mert ha nem, akkor szimplán csak egy gazdag kis puja vagy. :D
2011. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!