Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen repülőn utazni?

Milyen repülőn utazni?

Figyelt kérdés
Légyszi mondjátok el hogy milyen érzés. Lehet hányingered? Anyukámnak tériszonya van szóval neki nagyon rossz lessz az utazás? Az igaz hogy mikor emelkedik fel a gép akkor hányingered lessz?
2010. dec. 14. 17:05
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Az én tanácsom, hogy rágózzál amikor a gép emelkedik vagy süllyed és akkor nem fog bedugulni a füled, fejed se fog fájni nem fogsz érezni semmi különlegeset legfeljebb csak a hasadban.
2011. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2011. aug. 15. 08:31
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a repülés. Igaz tengerentúlra nem mentem, de az lehet, hogy már unalmas mindig csak a tengert látod, de sokkal gyorsabb, mint a többi közl. eszköz. A felszállás nagyon jó, egyél rágót, cukrot...és elötte nézz sok légikatasztrófákat;)Amúgy tényleg a leggyorsabb, legbiztonságosabb, de ha az utázási órát nézzük, kb egyszinten van az autóval, hiszen mindenki vezet már szinte és sokkal lassabb, tehát tovább tart az út. Amúgy pilóta szeretnék lenni.:)
2011. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!