Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Milyen repülőn utazni?

Milyen repülőn utazni?

Figyelt kérdés
Légyszi mondjátok el hogy milyen érzés. Lehet hányingered? Anyukámnak tériszonya van szóval neki nagyon rossz lessz az utazás? Az igaz hogy mikor emelkedik fel a gép akkor hányingered lessz?
2010. dec. 14. 17:05
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek:)

Már alig várom!!

2010. dec. 18. 14:52
 12/23 anonim válasza:
100%
Valami nagyon jó érzés én Svájcba mentem, a fel és a leszállás a legjobb amúgy utazás közben nem sokat érzel meg a felszálláskor egyél rágót attól állítólag nem fog bedugulni a füled.
2010. dec. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Hova utazol, kérdező? :)
2010. dec. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
én se repültem még de úgy kipróbálnám szerencsés vagy :D
2010. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Ne'metorszag
2010. dec. 19. 14:15
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

A felszállás nagy élmény, nagyon tetszett, és szerintem nagyon jó érzés (csak rágózni ne felejts el). Se tériszonyom nem volt (pedig amúgy van ha pl. fel kell állnom egy székre még attól is), se hányingerem (van aki hajlamos rá, nekem sosincs utazás közben, de nem véletlenül vannak ott a hányós zacskók). Világosban jó nézni az alattatok elterülő tájat, városokat stb. (a tenger egy idő után nem túl érdekes), a naplemente is szép (én Egyiptomba mentem, olyan volt, mint az Oroszlánkirály elején a napfelkelte...gyönyörű)

Az utazás baromi unalmas, ebből a szempontból utálok repülni, volt, hogy legbelül ültem az ablaknál, mindenki aludt körülöttem, egy darabig ment vmi gagyi film, de aztán tök sötét... teljesen klausztrofóbiás érzésem lett, hogy be vagyok szorítva, buszozni is utálok, megmozdulni nem lehet... Volt, hogy leszálláskor iszonyatosan fájt a fülem (hiába rágóztam).

Sokkal szívesebben utaznék 20. század eleji közlekedési eszközökön (óceánjáró gőzhajók, vonatok), szerintem biztonságosabbak is.

2010. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:15 vagyok

mi ilyennek utaztunk (és mi is a szárny felett ültünk...sajnos)

http://www.youtube.com/watch?v=M2bXbIDme0Q

2010. dec. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
én naplementét láttam a Földközi-tenger felett, Egyiptomból hazafelé. NAGYONSZÉPVOLT :)
2010. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is naplementét láttam a sivatag felett, csak az Oroszlánkirály elején látható napfelkeltéhez tudnám hasonlítani http://www.youtube.com/watch?v=ZMclwAxnOYI 00:22-től ...tényleg nagyon szép volt, hatalmas volt a nap...

Az el is felejtettem bele írni, hogy hazafelé kisebb légörvényekbe kerültünk, ezt előre bemondta a pilóta, én meg örültem, hogy végre talán nem lesz annyira unalmas az út, ehhez képest alig volt egy két kisebb rázkódás, valami öregasszony, meg 5 percenkét odahívatta a légiutas-kísérő nőt, és ott jajveszékelt, hogy most biztos lezuhanunk csak nem mondják meg...:) fenomenális volt. :D:D

2010. dec. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
annyira kedvesek vagytok hogy felkészítetek rá!:)
2010. dec. 20. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!