Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mi a véleményed az urbexről?

Mi a véleményed az urbexről?

Figyelt kérdés

okt. 14. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon divatos lett és sok olyan ember csinálja, akinek nem kéne (pl. rongálók, tolvajok)
okt. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
100%

Az elhagyott épületek nem véletlenül elhagyottak, nem kellene ott mászkálni. (Azokról nem is beszélve, ahol tényleg nem is szabadna ott lenniük, de jó mókának tartják behatolni.)


De simán el tudom képzelni, hogy szórakoztató tud lenni azoknak, akik az ilyesmit szeretik, tőlem távol áll.

okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én sem merném megcsinálni főleg videóra véve.

Rendőrök végett ill esetleg ,ha van tulaja vagy valami.

okt. 14. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy akkor halt meg, mikor el lett nevezve. Előtte is látogattak emberek kíváncsiságból ilyen helyeket, de azzal, hogy elnevezték urbexnek, online közössége van, elveszett belőle a kaland jelleg.
okt. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem néha teljesen érdekes tud lenni egy-egy ilyesminek a beiktatása, például Grúzia dugig van a szovjet idők után leselejtezett szanatóriumokkal, azokat simán érdemes megnézni. Viszont vannak szintjei, olyan helyekre nem megyek, amelyek kimondottan veszélyesek, mert ha magamat bajba keverem, azzal másoknak is komoly gondot tudok okozni.
okt. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!