Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha a párotok nagyon más...

Ha a párotok nagyon más anyagi helyzetben van, mint te meg a családod, akkor hogyan utazzatok? F/29

Figyelt kérdés

Fél éve járok együtt egy sráccal, viszont az ő családja nem utazós, és most elég nehéz helyzetbe került, nagyobb hitele is van, de legalább van fedél a feje fölött. Nekem most jön majd egy nagyobb összeg a számlámra, amiből el tudnék utazni egy hétre akár Európán kívülre is. Nagyon vágyok már egy utazásra, de így hogy a párom nem tudna jönni, na meg ott a kutyája is, sajnos így esélytelen.


Vagy elmegyek egyedül, de az milyen már a párom nélkül, vagy nem megyek sehogy sem. Szüleim nem szimpatizálnak a párommal, apám nem is tudja még, hogy meleg vagyok, ugyanakkor mi minden nyáron tervezünk valami nagyobb utat. Tavaly Mexikóban voltunk.


Szerintetek hogyan döntsek? Addig sehova ne utazzak, míg a párom nem áll helyre anyagilag?



jan. 7. 22:53
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
A baj az, hogy eddig tobb honapon at csak en koltottem ra, merr nem volt lenze, tartozasa volt. Ha errol nem lenne szo, mashogy allnek hozza. Igy viszont jelenleg mivel most is munkat keres, teljesen bizinytalan mikor lesz neki pénze, hogy tud majd eljonni velem utazni stb. Mi meg viszinylag eleg fiatalok vagyunk, illetve kevesebb mint egy eve vagyunk egyutt.
jan. 15. 12:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!