Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire biztonságos a mostani...

Mennyire biztonságos a mostani helyzetben Bulgáriába utazni autóval?

Figyelt kérdés
Augusztus 12.-èn indulnánk, de a mostani helyzetre tekintettel én nemtudom mennyire jó ötlet ez. Még most vissza tudjuk mondani a szállást. Azt mondják nincs mitől félni, de én akkor is félek.

2022. aug. 2. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem most mentek ki ismerőseim autóval.Odaértek minden rendben velük, élvezik a kirándulást.Sunny beachre mentek, majd még pár helyet a tengerparton bejárnak kocsival.

Infókat nem tudom honnan szedted, Szerbián keresztül mentek ki Bulgáriába, ahol megálltak kedves normális embereket láttak.

2022. aug. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen mi is Szerbián keresztül szoktunk menni. (Már két alkalommal voltunk autóval). Csak ezek a mostani helyzetek miatt kérdeztem.

Jó nyaralást kívánok nekik, mi is Sunny beachre indulnánk. :)

2022. aug. 2. 16:34
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Ellenőrizzétek hogy az autóbiztosítás kiterjed-e a géppisztoly okozta szélvédő és karosszéria károkra is... 😁
2022. aug. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Haha nagyon vicces... De épp ettől félek, és nemtudom hogy csak én mániázom be vagy valós okom-e van a félelemre...
2022. aug. 2. 18:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, ennyire azért nem kell mindentől beparázni. Igen, figyeld a híreket. De: egyrészt a legfrissebb szerb-koszovói konfliktust okozó jogszabály betartatasát egy hónappal elhalasztotta Pristina. Másrészt ha összetűzésre kerülne sor, az alapvetően lokális konfliktus lenne, aligha érintené a Bulgaria felé vezető tranzitútvonalat. Harmadrészt ha még ez sem elég megnyugtató, még mindig mehettek Románia felé.
2022. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Csak azt tudnám,hogy a szerb-koszovó helyzet mégis milyen hatással tudni lenni a te tranzit utadra messze az "epicentruntól".....
2022. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem tesztek egy kitérőt Koszovóba, akkor biztonságos.
2022. aug. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha rajtam múlna, szívesen indítanék egy aláírásgyűjtést az alapfokú földrajz oktatás minőségének javítása érdekében. De már az is eredmény lenne, ha az emberek képesek lennének egy útvonaltervező használatára és nem néznének hülyeségeket a híradóban.
2022. aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!