Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nőtársak! Ti hogy oldotok meg...

Nőtársak! Ti hogy oldotok meg egy későbbi időpontban levő, pl. jövő nyár, (drágább) nyaralást mensi ügyileg?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnék egy jó kis nyaralást (pár nap vagy egy hét ez mindegy), kicsit többet is szánnánk rá, mivel úgysem járunk nagyon ilyen helyekre.

Ez tök jó, tök szuper, de mint fiatal nő azért felmerül a mensi. Nyilván jó lenne legalább javarészt enélkül...ugye ott a sok medence, kint is bent is, jó volna használni, ha már elmegyünk, illetve a szeretkezés sem mindegy ugyebár, biztos tudjátok.



Ti számolgattok és hátha úgy jön ki? Vagy felesleges? Vagy hogy oldjátok ezt meg?



2022. nov. 14. 13:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
9: soha életedben mem használtál még tampont??? Nem szivárog. És ha tele van, lehet cserélni... gondolom ez újdonság számodra. :)))
2022. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

"a tampont talan megprobalom dehat igy felnek h nagyon tele van szivarog "


Ha szivárog, azt észre veszed majd a körülötted kőröző cápákról...

2022. nov. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kelyhet és disc-et használok. Utóbbi kifejezetten szexhez van. Soha semmilyen programot nem mondtam még le menzesz miatt. Legyen az városnézés vagy tengeri fürdözés. Tavaly kehellyel fesztiváloztam és 13 órás repülöútat is végigcsináltam.
2022. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sosem számolgattam, nem foglalkoztam vele mikor jön meg. Tampont használok szinte a kezdetek óta és a tengerbe is simán bemegyek vele. Ha kijöttem a tengerből kicserélem, ennyi. A tamponba amúgy nem megy bele a víz és kifelé sem jön semmi, ha megfelelőt használsz, és nincs megtelve. Sosem volt még semmi problémám ebből. Természetesen a medencéket ilyenkor kerülöm, mert nagyobb a fertőzés veszély. Viszont elmesélek valamit, amitől szerintem sokan ki lesznek. A 12 éves lányom nemrég óta menstruál, és pont nyaralni voltunk, amikor megjött neki. Én is sokat agyaltam, hogy oldjuk meg ezt, mert imád fürdeni, és sz@r dolog egy gyereknek azt mondani üljön a parton, míg a többiek strandolnak. Mivel a tampont nem akarta kipróbálni, ezért végül bement a tengerbe simán. Én végig figyeltem őt, de semmi, azaz 0 csepp vér sem jött ki belőle. Pedig azt gondoltam pirossá válik majd a víz, de nem így lett. Amikor kijött, akkor kezdett kissé pirosas vizes lé folyni a combján, de egyből lezuhanyzott, átöltözött. Természetesen ez nem egy olyan helyen történt, ahol ezer turista volt rajtunk kívül, konkrétan azon a partszakaszon csak mi fürödtünk. Zsúfoltabb tengerparton azért nem csinálnánk ilyet, mert én sem örülnék, ha mellettem éppen menstruálna valaki a vízbe. :-)
2022. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Kései Sirató ***** válasza:
0%

Fogamzásgátló tablettával tudod tolni, akár hetekkel is, én ezt tartom legjobb megoldásnak. Ma már nagyon alacsony hormontartalmú tabletták vannak.


Másik megoldás a spirál, mellette szinte lenullázódik a menses, ha van is, max 1-2 napig tart és az is gyenge. De mindez csak a spirál felhelyezése után 3 hónappal van így..


Ha nem akarod igénybe venni a lehetőségeket, akkor vigyél fájdalomcsillapítót és tampont, ha ezektől is idegenkedsz, akkor részvétem a pasidnak, jól kifogott téged. Hogy is mondjam..., nem volt szerencséje.

2022. nov. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van a telefonomon app, ami előrejelzi, hogy mikor kéne megjönnie. Sajnos nekem azért nem mérnöki pontosságal jön meg soha. Szinte mindig 1-2-3-4 nappal korábban jön, változó, de azért a normális tartományban van. Igazából nem nagyon lehet előre tervezni így, maximum a jövő hónapot és utána követőt nagyjából be tudom lőni, de fél évre előre sajnos nem. Persze volt is már ebből gond, mert mindig a legrosszabbkor jön meg és nekem amúgy is nagyon rossz, fájdalmas, erős a vérzésem és 1 hétig tart. Sajnos ilyen ez a női sors. Irigylem a férfiakat, akik sosem érthetik meg milyen rossz ez, általában empátia nem nagyon szorul beléjük. :(
2022. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!