Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Nőtársak! Ti hogy oldotok meg...

Nőtársak! Ti hogy oldotok meg egy későbbi időpontban levő, pl. jövő nyár, (drágább) nyaralást mensi ügyileg?

Figyelt kérdés

Párommal szeretnék egy jó kis nyaralást (pár nap vagy egy hét ez mindegy), kicsit többet is szánnánk rá, mivel úgysem járunk nagyon ilyen helyekre.

Ez tök jó, tök szuper, de mint fiatal nő azért felmerül a mensi. Nyilván jó lenne legalább javarészt enélkül...ugye ott a sok medence, kint is bent is, jó volna használni, ha már elmegyünk, illetve a szeretkezés sem mindegy ugyebár, biztos tudjátok.



Ti számolgattok és hátha úgy jön ki? Vagy felesleges? Vagy hogy oldjátok ezt meg?



2022. nov. 14. 13:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Mindig számolgattam, de természetesen richtig akkor jött meg, amikor indultunk, vagy megérkeztünk...

Próbálkozhatsz vele, talán veled nem szúr ki :)


Kelyhet használok évek óta, azzal semmilyen programot nem kellett végig izgulni, akár kirándulásról, akár fürdésről volt szó.


A szeretkezés része sajna olyankor felejtős volt, meg kellett várni, amíg elmúlt.

2022. nov. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Uszotampon, tapasz, menstruációs kehely, gyógyszerrel eltolni, stb
2022. nov. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Annyira rossz ez egyébként...

vízbe amugy én nem mennek tamponnal vagy hasonoo, soha nem is hasznaltam meg es nem is erezbem valoszinuleg komfortosnak foleg nem vizben


gyogyszert sem szeretnek szedni pedig elvileg a fogamzasgatloval kiszamithatobb lenne, habar gobdolom ez is eleg egyenfuggo...


csak olyan jo lenne ha mar kifizeti az ember azta. aokat akkor tudjon egy jot furdozni es egyutt lenni a parjaval, es ugye kuszaj idoben hamar lefoglalni bizonyos helyeket foleg mondjuk nyarra :(

2022. nov. 14. 13:58
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Hja, hát ha semmi nem jó....
2022. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
88%

Csak a szerencsében bízhatsz a kiszámolással is, más lehetőség nincsen, menstruáció mellett is jól lehet érezni magad :)


(persze tudom, hogy van akinek sajnos nagyon kellemetlen)


Fogamzásgátlóval pedig teljesen kiszámítható, ha nem akkor ott valami probléma van.

2022. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
9%
Egy luxusprostis könyvben volt, hogy a csaj direkt teherbe esett, így menstruáció nélkül letolta a 3 hónapot Dubajban, majd utána abortuszra ment.
2022. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Pedig az úszásra tényleg a tampon a jó megoldás. Én is csak nagyon ritkán szoktam, pont ilyen esetekben. Azért előtte próbáld el párszor, ne ott szerencsétlenkedj vele először. A szex meg egyéni dolog kinek fér bele :)
2022. nov. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%

Akkor nem 1 drága helyre kell menni, hanem több olcsóra.

Akkor több lesz az esélyed.

2022. nov. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

De hogy érezzek jól magam, ha kb semmit nem lehet csinalni amieet elmegy az ember. :/ furdes jakuzzi sz*x ilyesmi....

meg a tampont talan megprobalom dehat igy felnek h nagyon tele van szivarog vagy stb azert eleg kellemetlen volna.

psrsze sz*xelni is lehet ugy, dehat mennyire gusztusos h korulotted csupa ver meg darabka minden.....meg nekem se tul csabito nemhogy a paromnak azert 😅😅


jo nem azt mondom h annyira draga hogy tobb szazezer vagy milliok mennek el ra, de mar egy szebbecske 4-5 csillagos hotel is legalabb 200 k, nekunk egy mar draga.

Na mindegy persze ugyis lutri h h jon meg sajnos :/

2022. nov. 14. 16:08
 10/16 anonim ***** válasza:
40%
Ha pontosan jön meg,akkor kiszámolósdi.
2022. nov. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!