Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jövő héten repülök most fogok...

Jövő héten repülök most fogok először mire számítsak? Amikor meg vettük a repülő jegyet a hölgy azt mesélte hogy a fiát nem engedték át velük. Én meg ijedtem mi van akkor ha apát vagy anyát vagy a nővéremet nem engedik át ? Ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni? Asthmás vagyok kell vinnem az asthma papírokat magammal? Vagy azt nem kell? Milyen ellenőrzések lesznek? Öngyújtót fel vihetem magammal?
2022. szept. 2. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
88%

Zavaros amit írsz.

Hová utaznátok amúgy?

2022. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mi lenne ebben zavaros ???? Most fogok repülőn utazni először. Így tudom meg fogalmazni mivel fél füllel hallottam hogy a hölgy fiát vissza fordították. Los Angeles be fogunk utazni amúgy a kérdés az volt hogy mire kel számítani pl milyen ellenőrzések lesznek? öngyújtót vihetem fel a gépre ? inkább ezekre szeretnék választ. 1ggyes ne írj. Olyan írjon aki normális válaszokat tud adni köszi.
2022. szept. 2. 21:52
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem az egyessel volt a hiba, hanem nálad!!! Az, hogy az USA-ba utazol teljesen más szabályok alá tartozik, mint az, hogy Európán belül! Hogy a rákba lehetsz egyáltalán ilyen hülye, hogy öngyújtót akarsz felvinni???? Nincs dohányzás a gépen! Olvasd el a tájékoztatót, hogy mit vihetsz fel és mit nem! Méghogy a másik a hülye?! Te nem vagy épelméjű! Nyugi, én sem írok rád. Remélem nem negednek be.
2022. szept. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Fejbenutazók klubja... 😂😂😂
2022. szept. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nagy az arcod gyéduska.
2022. szept. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

Az USÁ-ba beléptetéskor bárkit visszafordíthatnak indoklás nélkül, ez így igaz.


Orvosi papírok nem fognak kelleni.


Budapesten induláskor biztonsági ellnőrzés lesz, a csomagokat átvilágítják és lehet át is nézik. Neked fémdetektoros kapun és/vagy testszkenneren kell átmenni.


Az USÁ-ban lehet kikérdeznek, hogy miért jöttél, meddig leszel, hol fogsz megszállni stb.


1 db öngyűjtót felvihetsz a fedélzetre.

2022. szept. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Én mindíg viszek a gépre öngyújtót viszont mellette van 1 doboz cigi is
2022. szept. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Los Angelesbe, persze-persze, pedig már megy a suli, és még most is jönnek a kretén trollkérdések a nebulánsoktól. Amúgy én azt gondolom, az USA előtt nekem jót tett, hogy csomószor utaztam Európán belül és Izraelbe előtte. Ha az az első reptéri élményem, szerintem azóta mindenhova kocsival mennék… 😀 USA, never again.
2022. szept. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem vihar gyűjtő addig felengedik :D
2022. szept. 3. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen rossz a helyesírásod, és igen erősen hiányos, zavaros amit írsz. Pl. az, hogy hova utaznál, csak az egyes lecseszése után következik.

Te ki vagy a társaságban? Az egyik gyerek? Milyen minőségben? ESTA van?

Az USA határellenőrzése igen szigorú, és sok olyan dolog van, ami miatt megtagadhatják a belépést. De nem a hallottam valakitől, akinek mondta egy ismerőse, hogy tud olyanról…

A gyakori is ide sorolható.

Hivatalos oldalakat kellene behatóan tanulmányozni egy értő olvasásra alkalmas felnőttnek. Pl. a konzuli szolgálat oldalát. Az USA magyarországi diplomáciai képviseletének oldalát, és hasonlókat.

2022. szept. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!