Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Jövő héten repülök most fogok...

Jövő héten repülök most fogok először mire számítsak? Amikor meg vettük a repülő jegyet a hölgy azt mesélte hogy a fiát nem engedték át velük. Én meg ijedtem mi van akkor ha apát vagy anyát vagy a nővéremet nem engedik át ? Ilyen tényleg van?

Figyelt kérdés
Mire kell figyelni? Asthmás vagyok kell vinnem az asthma papírokat magammal? Vagy azt nem kell? Milyen ellenőrzések lesznek? Öngyújtót fel vihetem magammal?
2022. szept. 2. 20:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

"Amikor meg vettük a repülő jegyet a hölgy azt mesélte hogy a fiát nem engedték át velük"


Már ez sem világos!

A jegyet személyesen vásároltátok meg, ahol a jegyértékesítő mesélt nektek??

Kíváncsi lennék, hogy mégis hol vettétek -személyesen- a jegyet az USA-ba?????

2022. szept. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 NTBS ***** válasza:
0%
Ne idegeskedj. Minden rendben lesz. Indok nélkül, de okkal fordítanak valakit vissza.
2022. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11. A gyerek álmodozik... 😁
2022. szept. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Amerikában persze, ESTA ellenére is visszafordíthatnak, ha valami miatt nem találnak "megfelelőnek" - egyébként ha értelmesen leírtad volna a kérédésben a nyűgödet, nem nekünk kellett vna találgatni.


Barátom is együtt utazott anno még 10+ egy lánnyal, mindketten rokonokhoz mentek volna ki, őt beengedték, a csajt nem.

2022. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Holtbiztos, hogy ez troll kérdés.

El nem tudok képzelni olyan Magyarországról, sőt bárhonnan Európából induló járatot, ami közvetlenül Los Angelesbe megy.

2022. szept. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
#15: 👍👍😁
2022. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#15 Azt nem írta, hogy közvetlen járattal menne, egyebként Londonból és Frankfurtból is van közvetlen járat.
2022. szept. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem azzal buktatta le magát, amikor azt mondta, hogy amikor megvettük a repülőjegyet, a hölgy mesélte nekik, hogy… Ki az, aki nem online intézi a repjegyet? :D Illetőleg ha valós lenne az utazás, akkor kb. 25 ilyen kérdés lett volna korábban: “anyukám unokatesójának a szomszédja egyszer átment a piroson. Lehet, hogy ezért nem kapunk vízumot az USA-ba?”


Full kamu a kérdés. Csak tudnánk meg egyszer az értelmét.

2022. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én nem látok minőségi különbséget a válaszok között. Lényegi eltérést sem.
2022. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!