Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van még aki nem jutott el...

Van még aki nem jutott el nyaralni idén?

Figyelt kérdés

Idén sajnos csak júniusban voltumk kirándulni egy hétig a szomszédos országban (Erdélyben), de azon kívül nem jutunk el egy messzebbi országba nyaralni mint eddig mindig.:(

Tavaly diplomáztam és azóta a belemet is kidolgozom, a barátom is már 3 éve diplomás és szintén rengeteget dolgozik és egy ennyit nem tudunk magunknak megengedni:( Vagyis akkor meg rudnánk ha minden másról lemondanánk és max ételt vennénk és ennyi...

Van még aki a mostani helyzetben nem tud eljutni nyaralni? Bennetek is forr a düh,hogy halálra tanultátok magatokat hogy jó állásotok legyen,kidolgozzágok a beleteket és egy ennyire nem telik?

Szörnyű egy helyzet,már azon gondolkodunk hogy elköltözünk innen ahol jobb életkörülmények vannak,mert ez nem élet így.:(

25N



2022. aug. 25. 08:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon sokan nem jutottak el idén nyaralni, sőt, van aki egész életében nem juthatott el külföldre! Pl. A szüleim is ilyenek. Tanultak, végigdolgozták az életüket, volt h több munkahelyen egyszerre, de jött több betegség (több szívinfarktus,pacemaker, inzulinos cukorbetegség, érműtét, Anyunak több vetélés, nőgyógyászati baj, kivették mindenét...), és a fizujuk nem nőtt, oda jutottak, hogy most havi 200 ezer nyugdíja van kettőjüknek. És soha életükben nem jutottak el se külföldre nyaralni, de még itthon se nagyon. És mennyi ilyen embert ismerek! Szóval szégyellheti magát, aki 25 évesen azon sajnáltatja magát, hogy "csak" Erdélybe jutott el idén. Nézzetek szét kérlek a világ szegényei között, és legyetek hálásak, hogy nektek ez is megadatott. Az empátia nagyon hiányzik ebből a világból.
2022. aug. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 franciasrac ***** válasza:
100%
Csomó helyen jártam országon belül és király volt, nem kell a Föld túloldalára menni ezért
2022. aug. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

"Tavaly diplomáztam és azóta a belemet is kidolgozom, a barátom is már 3 éve diplomás és szintén rengeteget dolgozik és egy ennyit nem tudunk magunknak megengedni"


Mi 12 éve(!) dolgozunk a férjemmel, ráadásul már egyetem mellett is folyamatosan, még azt se tudtuk nyugiban elvégezni, aztán így sem engedhettük meg magunknak, hogy elmenjünk nyaralni. Szerinted milyen érzés ez?


Oké, a mások oldala az éremnek, hogy 2 éve vettünk saját ingatlant, de az újítás/berendezés/gyerekvállalás mellett egy átlagos párnak ma Magyarországon nem fér bele nyaralás, ez az igazság.


Ha ez "vigasztal" amúgy, idén egy, velünk egykorú sem volt nyaralni, mindenki ingatlanra meg gyerekre spórol. Aki nem, az sem ment.

2022. aug. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Az idén eddig még csak 3 napot voltam Galwayben a tengerparton. Ha minden jol megy, talan keso osszel Kanari szigetek egy hétre, de nagyon kerdeses hogy megoldható-e a szabadsag miatt. Irorszagban elek, itt jarkaltam par helyre, de nagyobb kirándulás, tura stb nem volt meg.
2022. aug. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Diplomások vagyunk.Csőtörés miatt nemrég fél házunkat szétfúrták, aztán valamennyire fel kellett hozni lakhatóvá. összes mesterember vagyonokat kert el a semmire, közben fizetünk kétféle hitelt, plusz meddőség miatt folyamatosan próbálkozok lombik mellett mindenféle megoldásokkal elkeseredésemben, abból is minden sokba kerül. Sehol nem nyaraltunk, egynapi túrázásra mentünk kétszer-háromszor pl Cserhátban.
2022. szept. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!