Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van még aki nem jutott el...

Van még aki nem jutott el nyaralni idén?

Figyelt kérdés

Idén sajnos csak júniusban voltumk kirándulni egy hétig a szomszédos országban (Erdélyben), de azon kívül nem jutunk el egy messzebbi országba nyaralni mint eddig mindig.:(

Tavaly diplomáztam és azóta a belemet is kidolgozom, a barátom is már 3 éve diplomás és szintén rengeteget dolgozik és egy ennyit nem tudunk magunknak megengedni:( Vagyis akkor meg rudnánk ha minden másról lemondanánk és max ételt vennénk és ennyi...

Van még aki a mostani helyzetben nem tud eljutni nyaralni? Bennetek is forr a düh,hogy halálra tanultátok magatokat hogy jó állásotok legyen,kidolgozzágok a beleteket és egy ennyire nem telik?

Szörnyű egy helyzet,már azon gondolkodunk hogy elköltözünk innen ahol jobb életkörülmények vannak,mert ez nem élet így.:(

25N



2022. aug. 25. 08:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Sőt, még tavaly és azelőtt, és azelőtt sem jutottam el... Szóval nyugi. Egyébként Erdély az egyik legcsodálatosabb hely a bolygón, szerintem 20 év se lenne elég minden csodáját felfedezni. Szóval ne érezd úgy, hogy "csak oda" jutottál el.
2022. aug. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%
Idén? Messzebbi országba? Rengetegen vannak akik Erdélyig nem jutottak el életükben sem, nemhogy idén...
2022. aug. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

" Vagyis akkor meg rudnánk ha minden másról lemondanánk... "


Ezzel rengetegen vannak így, akik sajnáltatják magukat, miközben minden évben milliókat költenek el drága cipőkre, ruhákra, telefonokra, cigire, italokra stb...stb...

Az ismerőseim között is van egy házaspár, akik kb. 7-800ezer Ft-ot keresnek ketten havonta, a saját lakásukban laknak, nem járnak nyaralni mert "nem telik rá", és egyetlen fillér megtakarításuk sincsen. Miközben megy a pénz a legújabb telefonokra, éttermezésekre, ruhákra, kaja rendelésekre, mert nem főz a csaj stb...stb...

2022. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Idehaza és a közeli országokban is csodálatos helyek vannak, egyáltalán nem kötelező messzi földre utazni ahhoz, hogy újat tapasztalj, kikapcsolódj, pihenj vagy épp aktívkodj.


Fogalmazd meg, mi a fontos neked egy távoli nyaralásban - és keresd meg, hol tudod ezt kisebb idő- és/vagy anyagi rafordítással közelebb is megtalálni.


Mert meg fogod találni.

2022. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Egyetlen egy napot (reggel 9-10-re értünk oda, és este 8-ra haza) voltunk a Velencei tónál, ééés annyi.

Egyébként Görögországba szoktunk járni 60-80 ezer ft/fő (szállás+utazás) + kaja,szuvenír, stb. vagy Horvátországba.

2022. aug. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én se voltam egyetlen napot sem. Bár nem elsősorban a pénz miatt. Munkahelyen történt változások. Amikor az megoldódott, akkor a családban lett egy súlyos beteg, akit semmiképp se akartam itt hagyni egy napra sem.

Hétvégenként voltunk/megyünk kirándulni, vagy barátokat meglátogatni.

2022. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
De hisz akkor ti nyaraltatok, kérdező. Én egyáltalán sehová nem jutottam el idén családi okok miatt, pedig mindig nagyon szerettem utazni és rettentően hiányzik.
2022. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%

Csak Erdélybe tudtál menni. Baszki, én még strandra se jutottam el, nemhogy nyaralni...

Ha olyan rossz, akkor menj külföldre. Nem te lennél az egyetlen.

Amúgy nem a nyaralás a drága, hanem a fizetésed kevés.

2022. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%

Majd ősszel megyünk, szept. közepén, mert akkor már talán létezni is lehet, nem megdögleni a melegtől.


Már három éve is szept. második hetében voltunk tengerparton, és ezerszer jobb volt, mint júli végén, kezdve a kevesebb emberrel és a 41 helyett max 30 fokkal.

2022. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

"Tavaly diplomáztam...a barátom is már 3 éve diplomás "

"Bennetek is forr a düh,hogy...ennyire nem telik?"


Jelenleg ketten a diplomás fizetésetekkel kb. 500ezer és 1millió Ft között kerestek havonta.

Ha ennyiből nem telik rá, akkor menjetek el kapálni...


Hja, és a kidolgozott beleiddel meg keress fel egy belgyógyászt...

2022. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!