Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Miért gondolom külföldet...

Miért gondolom külföldet különlegesnek vajon?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben sokat voltam facebookon vagy böngésztem a neten és folyton azt látom egy csomóan utazgatnak külföldre és ugye erről posztolnak.Én még sosem voltam és mindig attól rettegek nem is fogok sosem külföldön járni,sajna félek az egész utazás dologtól,a kinti emberektől,helyzetektől egyedül meg sorolhatnám még.Meg a rossz,hogy a pénz a gyenge részem mindig attól rettegek nem lesz meg ezt meg azt vennék de szórni sem akarom.Viszont sokallom a külföldi utazgatás árait,ez egy ördögi kör mert félek ha oda költöm másra nem lesz.

2019. dec. 23. 01:06
 1/8 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Kezdd kicsiben :) Bárhol is élsz, egy szomszédos ország nem lehet messzebb pár óránál. Indulj reggel, gyere vissza este, vigyél magaddal májkrémes zsemlét és csak sétálgass ott egész nap, nem is kell költened semmire.
2019. dec. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Mehetsz társasútra is, akkor itthon kifizeted az utazást, szállást, kaját, belépőket. Magyar nyelvű idegenvezetőt kapsz, magyarokkal utazol együtt. Nincs semmire se gondod, max egy kávét meg ebédre valami rágicsát kell vegyél. Egyénileg persze olcsóbb lenne, de így sok gondtól tudod megkímélni magad.
2019. dec. 23. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma már 1-2 napos kiruccanásokat fillérekből ki lehet hozni.
2019. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
@2 Mondjuk azzal pont elveszik az értelme. Ilyen buborékban utazni borzalmas, kétszer csináltam, soha többet.
2019. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kezdetnek menj rövidebb társasútra, vagy csatlakozz olyan baráti csoporthoz, akik már tapasztaltak.

Aztán eldöntöd, hogy jó-e ez neked. Sokan nem szeretik az utazással járó kényelmetlenséget, viszont még többen vannak, akiknek a kapott élmények minden pénzt megérnek. Az élmény nagyon függ a programtól, társaságtól.

2019. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,gondolkodtam már buszos utazásban is meg ilyen kimegyek meg jövök dologra,csak olyan hülye vágyaim vannak amiket el kéne nyomnom,hogy amerika,vagy hawai vagy más ilyen nem olcsó vagy különlegesebb helyekre eljutás de ez nagy falat azt tudom de úgy érzem ilyen helyekre nem jutok el sosem viszont így is csak egy helyben toporgok.Vagyis a lényeg annyifélét láttam már a neten ki milyen egzotikus utakra ment vagy amerika vagy ilyesmi néha úgy érzem,hogy egy görögország vagy egy horvátország vagy ilyesmi általánosabb hely az kevés mintha a többi különlegesebb lenne.De tudom a fejemben van ilyen téren a baj.
2019. dec. 23. 13:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Valóban igaz, hogy minél távolabb utazol, annál szokatlanabb dolgokat látsz, annál nagyobb lesz az élmény hatás. De az utazáshoz is gyakorlat kell, jobb kicsiben elkezdeni. Élményeket közeli érdekes helyeken is lehet szerezni. Különben egyszer tényleg eljutsz ilyen távoli helyekre és egy stressz lesz az egész a gyakorlatlanságod miatt. (Kb. mintha a jogosítvány megszerzése után azonnal indulnál valami rali versenyen.)
2019. dec. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 7


Értem,csak nem tudom van e még elég időm kicsiből nagyba átmenni.Bár még el sem kezdtem.

2019. dec. 23. 19:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!