Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarországot vagy külföldet...

Magyarországot vagy külföldet részesítitek előnyben nyaralás szempontjából?

Figyelt kérdés
És miért?:)
2009. jún. 21. 20:39
 1/10 A kérdező kommentje:

Mert én pl még sosem voltam tengerparton, nagyon el szeretnék már menni egyszer.. de Magyarországon is sok látni való van. Idén is itt fogok nyaralni a barátommal:)

18/L

2009. jún. 21. 20:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi külföldre szeretünk menni, mindig tengerpartra vágyunk:)

Másak az emberek, jó olyan közegbe lenni, ahol nem hallani magyar szavakat.Szeretünk hosszan utazni, megállni egy-egy szép helyen.

Magyarország is gyönyörű, de a világ is csodás.

2009. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát persze elhiszem :) Egyszer én is körbejárnám a világot ..:)
2009. jún. 21. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Külföld.

Csak sajna az gyakran több pénz...

De vannak magasabb hegyek és homokos tengerpart...ami Magyarországon nincs, pedig gyönyörű.

2009. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Külföld. Imádom a tengert, másrészt ott laknak a rokonok is, és ráadásul jóval olcsóbb, mint itthon nyaralni. Pl. 1 hét szállást, tengertől néhány méterre 13e Ft-ért szereztünk (5 főre összesen). Itthon hol találsz ennyiért? Megmondom: sehol.
2009. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még olyan fiatal vagy, Te is el fogsz jutni szép helyekre. Majd meglátod::)))
2009. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is tengerpart élvező vagyok....Régebben olcsóbb volt 2 hét Fekete tengeri nyaralás mint 1 hét Balaton...Ma hiába lakom alig 1 órányira a tengertől,szívesebben megyek Magyarországra nyaralni...
2009. jún. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Külföld!

Ebből is az arab országokat részesítem előnyben.

Kedvesek az emberek, eszméletlen a kaja, olcsók az árak nagyon, és snorceling ezerrel!

2009. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

21:21 Hát remélem is :)


köszönöm a válaszokat :)

2009. jún. 21. 21:58
 10/10 anonim ***** válasza:
Nézzük csak, külföld, méghozzá a tengerpart miatt. Sajnálom, de nekem a Balaton nem adja meg ugyanazt az érzést. Egyébként közel van a Tisza, és jó buli is, de egy igazi nyaralás, az más. Alföldről én szigetre vágyom, tengerparttal és hegyekkel.
2019. aug. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!