Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldre megyek munka szempon...

Külföldre megyek munka szempontjábol ( Anglia), a 4950 ft os egészségbiztositási járulékot tovább fizessem?

Figyelt kérdés

Érdemes ? mert ha kinn dolgozok ugy fizetek az ottanni tb-t+egészségbiztositást(ni number,.home office,..stb)

de sokan ajánlják hogy érdemes az itthonit is fizetni mert ha komolyabb bajom lenne akkor jobb itthon gyógyitatni magamat, vagy ha visszajövök akkor behajthassák rajtam..

véleméynek?


2010. márc. 8. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha ott is fizetsz tb-t akkor otthon nem kell. én is így voltam mikor kint dolgoztam. otthon nem fizettem addig. viszont tegyél el minden papírt hátha kérik , hogy igazold a kimaradt időszakot ha hazamész.
2010. márc. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
akkor ez hogy behajthassák rajtam a kimaradt időszakot ez rémhír?
2010. márc. 8. 20:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne fizesd, mert kint ugyis lesz biztositasod. Es lehet hogy mar soha nem is fogsz visszamenni Magyarorszagra! Ha pedig vissza is mesz, lehet hogy csak evek multan, pl. 3 ev mulva. 3 evig otthon is akarod fizetni a havi 4590-et? Szerintem felesleges.

Ha visszamesz Magyarorszagra, akkor majd kifizeted legfeljebb amit ki KELL, de nem tobbet.

2010. márc. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!