Makaóban hol lehet olcsó hotelt kifogni?
Figyelt kérdés
A neten beírtam hogy Macau hostel meg hotel, de a legolcsóbb helyek is napi 10-15 ezer forint környékén vannak.2012. márc. 31. 18:32
1/1 anonim 



válasza:





Makaóban az a napi 10 000 Ft nem is sok :-( Makaó egy nagy turistaközpont, és bár azt gondolná az ember, hogy Ázsia olcsó ez sajnos nem mindig igaz. Mi nem is maradtunk pont ezért Makaóban csak egy napot (Hongkongban volt a szállásunk).
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!