Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Mire figyeljek,hogy a gyerekek...

Mire figyeljek,hogy a gyerekek ne kapják el a hasmenést Egyiptomban?

Figyelt kérdés

2 gyerekkel indulunk egyénileg bérelt autóval.

Nyilván palackozott italok és ételek,kézfertőtlenítő…

Milyen egyéb gyógyszert érdemes vinni? 10 és 7 évesnek ?



okt. 11. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Gyógyszerből dokival írasd: REASEC


Semmi JÉG, és semmi FRISSEN MOSOTT GYÜMÖLCS/ZÖLDSÉG!

Kilincseket is töröljétek át!

És már előre toljatok be probiotikumot!

okt. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%

A csapvizet kerüljétek, még fogmosáshoz se nagyon használjátok.


Amit első válaszoló mondott, hogy semmi jeget ne használjatok, vagy zöldség/gyümölcsöt ne egyetem ami nem elkészítve van elétek téve. Én még azt is megkofkáztatnám, hogy nem probálnék meg pohárból inni, mert azt is valszeg csapvízzel mosták. Nem csak nyers gyümi/zöldség nuku, de bármiféle étel is ami nincs frissen elkészítve.


Viszont szerintem felesleges a probiotikum előre, mert a bélrendszer müködését felrúghatja.

okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Barátnőm mindent került, mégis kidőlt pár napra. Szerencse kérdése is.
okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
En megelozes jelleggel elkezdtem szedni a helyi, Antinal nevu gyogyszert. Valszeg ennek koszonhetoen szuper nyaralasom volt, semmi bajom nem volt kint. Itthon azert ereztem hogy vmi megborult..es kellet is par het mire teljesen helyreallt minden.
okt. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Arra figyelj, hogy ne a 80-as évek útikönyveiből magyarázd a nagyvilágot. Tucatnyi egyiptomi utam során soha nem volt semmi bajom. Pedig mindent megettem (igen, a halálos salátákat is, gyümölcsöket is). Elvi kérdés, hogy csapvízzel mosom mindig a fogam.
okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
23%
Én a tesómmal és a szüleimmel voltam nem rég Egyiptomban.. hát a tesomat meg engem olyan hasmenés kapott el mint még soha, egymásnak adtuk a kilincset a WCn.. hazafelé a repülőn majd a reptéren is ment a pocink, sőt még otthon is 4 napig..
okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
Mintha változott volna érdemlegesen valami a 80-as évek óta. Ott fekszik a Nílusban a lótetem most is, és jövő hónapban is ott lesz, csak ramatyabb állapotban
okt. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Még a szálloda medencéje jutott eszembe .Azzal vajon mi a helyzet ?

3* csuszda parkos szállodában leszünk 3 napot.

Vajon a klór ami a vízben van megöl minden bacit ?

Mehetnek a gyerekek a vízbe ?

okt. 12. 06:29
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
fürödni lehet, akár zuhanyozni, akár medencében pancsikolni, csak a szervetetekbe ne jutassátok be a vizet. Mond meg a gyerekeknek, hogy ne tegyék be a szájukba vizet, még úgy se, hogy játékból kiköpik.
okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt tudod, hogy ami Egyiptomban 3*-os, abból jó ha levonsz 1 de adott esetben 2 csillagot is az európai standardokhoz képest
okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!