Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Kairó utazás tippek?

Kairó utazás tippek?

Figyelt kérdés

Régi vágyam megnézni Kairót és a piramisokat. Januárban találtam egész jó áron repjegyet (Aegean, Athéni átszállással). A szállásokat 7 napra nagyon olcsón láttam, de a véleményket olvasva egész jók, a képek is szépek, rakok be pár linket:

[link]

[link]

[link]

Utazásra a városon belül Uber-re gondoltam mert nevetségesen olcsó.

Esetleg tudtok tanácsokat adni akár a fent említett szállásokkal, vagy a várossal kapcsolatban (nevezetsségek,mire kell figyelni)



jún. 1. 13:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Bocsi:

*véleményeket

*nevezetességek

jún. 1. 13:23
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Biztosan nem mennék Egyiptomban 3 csillagos szállodába. Egészen más ott a standard. Nekünk a gízai szállásunkkal pont szerencsénk volt, de azon kívül 4 csillagosokban szálltunk meg, azok voltak kb olyanok vagy kicsit rosszabbak, mint itthon az átlagos 3 csillagos. Az Uber meg hiába tűnik olcsónak, ha egyrészt nem tudsz kommunikálni a sofőrrel (nemigen beszélnek nyelveket), másrészt pont a taxi-jellegű szolgáltatások a világon mindenhol nagy rizikót jelentenek a lehúzásra, ott ez hatványozottan igaz.
jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
En egy egyszeru guesthouse-ban laktam, teljesen jo volt. A varosban gyalogoltam a Saqqara es Dashour piramisokat egy utcan leintett taxissal inteztem de ezt ne tedd! Mindenre azt mondjak hogy tudjak aztan meszebb van mint gondoltak es mehet a vita. Intezz taxit a szallassal ok fix aron elintezik neked.
jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!