Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Szülinapi buli ötletek a 4...

Szülinapi buli ötletek a 4 éves kislányom számára?

Figyelt kérdés
2016. júl. 8. 16:56
 1/5 anonim válasza:
100%
Állatkert, cukrászda..?
2016. júl. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

otthon szeretned tartani, vagy valahova elmenni, es ott?

ha otthon tartod, es csak lakasban lehettek: meghivod a pajtasait, sutsz vagy veszel tortat, ragcsat, nasit, valami aranyos, gyerekes etelt, keszulsz mese dvdvel, tarsasjatekkal, gyerekeknek valo zenevel, par lufival. ha kertes hazatok van, akkor az udvaron is tarthatjatok, jatszhattok valami csoportos jatekot, vagy bujocskat, rendezhettek vizipisztoly partit, ilyesmit. ha valahova elmennetek, pl a mekiben lehet partyt szervezni kicsiknek, de szerintem ez legyen a legutolso verzio.

2016. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 A vizipisztolyos parti nagyon tetszik!

Meki tényleg legyen utolsó opció, mert van annál jobb is...

2016. júl. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha van valami mese, film, stb, amit nagyon szeret, csinálhatnátok tematikus ,,bulit", esetleg, ha vevők rá, a résztvevő barátok, barátnők pl egy-egy szereplőnek öltözhetnének be, akár csak jelképesen is, mint pl a ruha színe, valami kiegészítő (bár kicsiknél ez olykor bajos), maszk, stb.

Ezzel kapcsolatban mind dekorációhoz, ételekhez, de akár még játékokhoz is elég sok ötletet adhat maga a téma, de ha akartok valami ,,szervezett" játékot, pl rövid ,,kvízt" (persze korosztályhoz mérten), nálam beváltak az olyanok (unokaöcséim, húgom szülinapján), mint pl. szereplőktől bejátszottak mondatokat, és ki kellett találni, ki mondta, és milyen helyzetben, képek egy-egy apró részletről, hogy kihez/mihez tartoznak, vagy éppen ugyanezt letakart tárgyakkal, a lehetőségek tárháza végtelen.

Egy tapasztalat, amire nem árt odafigyelni: bármilyen programnál, ahol valami versenyhelyzet alakulhat ki, kisebb gyerekeknél érdemes együtt, egy csapatként csinálni, és nem egymás ellen, mert itt még sokszor nem tudják helyén kezelni a győzelmet vagy vereséget, akkor sem, ha mindkét fél egyenlő jutalomban részesül a játék után (sok szülő hiszi azt, hogy ezzel meg van oldva, de nagyon el tudja rontani a babazsúrt már egy kikészült gyerek is).

Remélem, tudtam segíteni valamelyest! :)

2016. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A valamilyen témán épülő buli szerintem is nagyon jó ötlet!Én tavaly voltam egy barátnőm kislányának a szülinapján egy évvel idősebb mint a te kislányod,neki a Jégvarázs a kedvenc meséje,így olyan témájú volt a buli is,nagyon tetszett a gyerekeknek.Bár ők nem otthon szervezték,hanem az egyik ismerősünk éttermében,de otthon is meglehet csinálni.Csak olyan típusú díszítés kell,akár saját készítésű is,és a játékok is kapcsolódhatnának a témához.Ha viszont valami programot szeretnétek neki,akkor javaslom a fővárosi vagy a Nyíregyházi állatkertet,mindkettő jó kis program lehet.Illetve valamelyik játszóházba is elvihetitek,azt is nagyon szeretik. :)
2016. júl. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!