Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra szeretnék szüleimn...

Karácsonyra szeretnék szüleimnek összeálítani egy csomagot de elakadtam mi kerüljön bele?

Figyelt kérdés

Fél éve elköltöztem otthonról (Sokat segítek anyagilag így is szüleimnek akik nevelik a 8 éves hugom) sajnos nem állnak jól anyagilag. Ezért gondoltam hogy a "jézuska" hoz egy nem túl drága ajándékcsomagot amiben Kávé ilyesmik vannak. De fogalmam nincs mi kerüljön bele....

Mindketten kapnak egy-egy tisztasági csomagot és egy kis személyes ajándékot is. Hugom valami kis játékot mellé valami oktatós dolgot (társasjáték hasonló) ezek mellé gondoltam. Tudnátok ötleteket adni?


2014. nov. 27. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Narancs, gyümölcsök, dobozos szaloncukor, esetleg egy üveg finom gyümölcslé, csokoládék, dobozos kekszek kifejezetten karácsonyi dobozban... :)
2014. nov. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tea, esetleg egy finom bor-vagy pezsgő
2014. nov. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyat szeretnék amit utána fel tudnak használni. Az ötlet megvan de a mit és mibe az nincs :'(
2014. nov. 27. 12:21
 4/6 anonim válasza:
Tea, Nutella, csoki, kávé, kakaópor, vajas keksz szép dobozban, dió, ételízesítő, méz ilyesmi.
2014. nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2014. nov. 27. 12:42
 6/6 anonim válasza:
Vegyél egy sütőtálat, akár kerámiát (ez lehet anyukád ajándéka), abba pakolhatsz olyan dolgokat amit tudod hogy tartósak és szeretik (tea,kávé,keksz,szalámi,sajt...)és összekötöd egy jó nagy celofánnal,majd masnit teszel rá. Hűtést igénylő dolgok miatt előtte készítsd el, a hugodnak így hűtött joghurt, túró-rudi is mehet bele. Nézz szét játék ügyben olyan turiban is,ahol árulnak játékot, egész jókat lehet venni, onnan akár apukádnak egy pulcsit is vehetsz.
2014. nov. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!