Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti már vásároltok/vásároltatok...

Ti már vásároltok/vásároltatok karácsonyra ajándékokat?

Figyelt kérdés

Mikor szoktatok nézelődni, keresgélni? utolsó hónapra hagyjátok? vagy előtte 1-2 hónappal mindent megvásároltok, biztos-ami biztos?

Én tavaly karácsony előtt 1-2 héttel vásároltam meg az ajándékokat, mindent sikerült beszereznem, a legtöbbet vateráról vettem: könyvek, sütiszappan(kézzel készített), pohár készlet stb... sokkal olcsóbb és mindegyik biztos volt leütés után na meg persze előtte is :)


Illetve ha Ti szeretnétek ajándékokat, valamiképp jelzitek, hogy mi is az?

gondolok itt: szereted a cicás holmikat és szeretnél ilyen mintázatú ruhákat, vagy kiegészítőket kapni pár száz, vagy pár ezer ft értékben. Ezt ti hogy jeleznétek?

Ezt inkább csak magam miatt kérdezem. Imádom a cicás dolgokat, és már hosszú ideje csak én veszek magamnak ilyeneket, más sosem vett... Nem is kérdezték, hogy örülnék-e nekik, pedig tényleg ennek örülnék a legjobban. Érdekes, hogy nem veszik észre(?)


2012. okt. 16. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ilyenkor én még nem is gondolok rá :)
2012. okt. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én is csodálkoztam, hogy eszembe jutott(?), de hallottam és mesélték is, hogy van aki már szeptemberben megveszi az ajándékokat :O
2012. okt. 16. 16:15
 3/21 anonim ***** válasza:
Szia. Mivel nekünk nagy a család, így nekem már kész listám van, kinek mit veszek/veszünk. Sőt van már egy-két embernek akinek meg is vettem. Egyrészt egyszerre nagyon sok lenne anyagilag, másrészt időm sincs, egy nap alatt elintézzem.
2012. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én már elkezdtem gondolkodni,hogy kinek mit kellene,és már nézegettem is,de még nincs tervben a vásárlás,majd úgy kb. november közepétől.
2012. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én változó, mikor vásárolok. Volt már, hogy egyszercsak szeptemberben megláttam valamit, ami annyira telitalálat a tesómnak, hogy megvettem karácsonyra ott és akkor, mert egyedi darab és csak egy volt belőle.


Most még nem vettem semmit, viszont a párom pont a héten kotyogta el, mire vágyik, és ezt most megjegyeztem. Ha lesz időm, utána is járok és veszek egyet. :)


Én nem szoktam sose jelezni semmit, meg célozgatni, tudatosan legalábbis nem. Ha tetszik valami, azt úgyis látják rajtam, de általában mindennek örülök, amit a szeretteim adnak.

2012. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Még nincs miből :(
2012. okt. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

gondolkodni már elkedztem,de addig még van 3 szülinap is,majd utána.

Nagyszülőknek fényképes naptárhoz már a képeket válogattam kicsit,meg fogom rendelni,msot olcsóbb mint decemberben.

Vaterán egyébként is nézelődöm,ha valami megteszik ajándékként,megveszem hamarabb.

2012. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt 1-2 héttel veszek meg mindent. Nincs rohanás, mert csak szüleimnek és húgomnak veszek ajándékot.
2012. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

Szeptemberben karácsonyi ajándékot venni??? :-O Olyankor még za iskolakezdést heverem ki! :-DDDD


Viccet félretéve annyi ötletem van mindig, hogy nyugodtan decemberre hagyhatok mindent, mert nem baj, ha valamit nem kapok meg (még nem történt ilyen), van másik ötlet. Férjemnek sokszor veszek műszaki cikket vagy pl. telefont, amivel jobb is, ha megvárom a decembert, mert nem mindegy, mikortól indul a garancia.


Eddig velem még nem esett meg, hogy valaminek jobban örültem volna, mint amit kaptam, az elejtett félszavakból tudja mindenki, mikre vágyom. Van miből választani, meg nem is nehéz nekem örömet szerezni. ;-) De pl. ilyenkor már tehetsz egy megjegyzést, hogy úúúúúúgy, de úúúgy szeretnél egy cicás pólót. Ha leesik, jó, ha nem esik, akkor nem is fog. :-)

2012. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
hát talán csak azért, mert egyszerre nagyon sok lenne megvenni, viszont idén nem is nagyon akarunk ajándékozni. Inkább magunkra költjük. :)
2012. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!