Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha nem kaptam a...

Nagyon gáz, ha nem kaptam a férjemtől semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ő tudta,hogy én vettem neki valami apróságot.Én mondtam,hogy örülnék egy üveg kólának is,mert imádom és azt csak én ihatnám meg.De mondtam,hogy egy fényképes kulcstartónak is,amiben a kisfiam fényképe van.Mondta,hogy van is olyan fényképtartó.Mondtam,csinálja meg akkor azt.vagy egy könyvet,mert tudja,hogy szeretek olvasni.Vagy egy doboz teát,meg egy bögrét,mert imádom a teát.Csak hogy mi is adjunk,mert a kisfiam csak most tanulja,hogyan ünnepelünk.Erre semmit nem kaptam,az ajándékomra meg annyit mondott,hogy ez gáz.Neki nagyon nehéz ajándékot adni,mert kevés dolognak örül,de azt hittem legalább a szándékot értékeli.Megint egy világ omlott össze bennem.És régen nem volt ilyen,mielőtt ezt mondanátok.
2012. jan. 2. 14:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

igy,ebben a formátumban igen nagyon gáz és parasztság a férjed részéről.

ha pl megbeszéltétek volna,hogy idén nem lesz ajándék (mi igy tettünk,helyette sütöttem sütit,cisnáltunk egy csomó kaját,és szerevztünk egy közös programot) akkor egyáltalán nem gáz

2012. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát a férjed elég bunkó.
2012. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Elég gáz.

Én ezek után ugyanígy nem foglalkoznék vele, amíg nem változtat. Nem mosnék rá, nem szexelnék vele.

2012. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%

:/ de rossz!!

Ez inkább szomorú, mint gáz.. Legalábbis én nagyon szomorú lennék, ha a férjem abszolút tojna arra, hogy meglepetést szerezzen nekem karácsonykor.

2012. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
88%

a férjed egy tahó..bocsi.

sok kitartást neked hozzá!

2012. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
89%
Komolyan elkeserítő, hogy milyen tapló pasik vannak. Nyeregben érzi magát, előjött a valódi énje. Ráadásul a kisfiadnak ő lesz a minta.
2012. jan. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen ez gáz. Nagyon nagy bunkóság volt tőle egyrészt, hogy tojt a fejedre másrészt még a te ajándékodat is minősítette egy negatív jelzővel.
2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Hát amíg lesznek nők, akik főznek-mosnak rájuk, addig lesznek ilyen pasik is.
2012. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos egyetértek az előttem szólókkal, tényleg elég tuskó a férjed. Ha másnak nem is legalább a feleségemnek veszek, vagy készítek valamit karácsonyra. A beszólása miatt meg ott helyben kellet volna pofán verni.
2012. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
49%

Most lehet,hogy le leszek pontozva,de szerintem a Karácsony nem az ajándékozásról szól.Nálunk már évek óta úgy megy,hogy a gyerekek kapnak valami apróságot(amit a Jézuska hoz nekik),de mi semmit.(karácsonyi vacsora,sütemény,meghít családi programok,templomba megyünk...stb)

De a férjed annyiból volt bunkó,hogy ezt szépen meg kellett volna beszélnetek:

Ő:-nézd drágám ez nem erről szól,hanem...

Te:-én úgy gondolom,hogy...

stb...stb...

2012. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!