Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha nem kaptam a...

Nagyon gáz, ha nem kaptam a férjemtől semmit karácsonyra?

Figyelt kérdés
Ő tudta,hogy én vettem neki valami apróságot.Én mondtam,hogy örülnék egy üveg kólának is,mert imádom és azt csak én ihatnám meg.De mondtam,hogy egy fényképes kulcstartónak is,amiben a kisfiam fényképe van.Mondta,hogy van is olyan fényképtartó.Mondtam,csinálja meg akkor azt.vagy egy könyvet,mert tudja,hogy szeretek olvasni.Vagy egy doboz teát,meg egy bögrét,mert imádom a teát.Csak hogy mi is adjunk,mert a kisfiam csak most tanulja,hogyan ünnepelünk.Erre semmit nem kaptam,az ajándékomra meg annyit mondott,hogy ez gáz.Neki nagyon nehéz ajándékot adni,mert kevés dolognak örül,de azt hittem legalább a szándékot értékeli.Megint egy világ omlott össze bennem.És régen nem volt ilyen,mielőtt ezt mondanátok.
2012. jan. 2. 14:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
ő utálja az egész karácsonyt.ki akartam díszíteni a lakást,készítettem díszt,amit majdnem kinevetett.fancsali képpel elemezgette a karácsonyt,így nekem is elment a kedvem az egésztől.minek megyünk anyádékhoz karácsonyra,minek alszunk ott,...
2012. jan. 2. 17:00
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, az ilyen pasinak nem is lehet boldog családja. Most jön majd a lepontozás, de abban is biztos lehetsz, hogy néhány év múlva külső izgalmakat fog keresni, mert bár ő provokál téged folyamatosan, mégis ő lesz az, akinek nem fog tetszeni, hogy te "állandóan veszekszel, meg mindenbe belekötsz". Jól belenyúltál, jó irányba biztos nem változik, ahogy múlnak az évek, úgy lesz egyre tahóbb.
2012. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem karácsonykor illik ajándékozni. Nem több százezres ajándékokra gondolok, én pl vettem a bátyámnak egy nagy lollipop nyalókát, mert ennyi pénzem volt, de legalább érzi, hogy törődöm vele és egyébként nagyon örült neki. Ez ugyanolyan, mint a születésnap. Nem kötelező bárkit is felköszönteni, hiszen nem arról szól, de gondolom elég sokan megsértődnének, ha egy hívást sem kapnának.
2012. jan. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
én sem nagy ajándékra gondoltam,azt meg sem engedhetjük most magunknak.de a kis kulcstartó semmibe nem került volna.
2012. jan. 2. 17:27
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ezzel a férfival, hogy nem tud szeretni.

Ezért nem örül semmiféle ünnepnek sem.

2012. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

mit kapott tőled amire azt montda hogy gáz?

sajnálom, bazi nagy tapló:(

2012. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

és szó nélkül hagytad?

hogy a fenébe tudtad ezt az érzelemszegény tahót kikapni?


Mi volt a közös pont bennetek? csak a szex?


Neki milyen volt a családja? példája? ünnepei?


Az apukám féltékeny volt anyukám családjára, mert ők kitudták mutatni, hogy -normális módon- szeretik anyut, ő pedig árva volt.

2012. jan. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tahó.
2012. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én is maradtam már ajándék nélkül karácsonykor, meg születésnapomon. Annyit mondtam neki, hogy én is örültem volna valami ajándéknak. Most karikor kaptam egy doboz drága konyakmeggyes bonbont. Utálom a konyakmeggyes bonbont, de a csomagolásának örültem, szép fémdobozos volt! :)Sajnos a férjem sosem örül a kapott ajándékának, így azért mindig marad bennem tüske. Megértelek szívből kedves kérdező!
2012. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Ez egy szociopata! Ilyenkor áldom az Istent (még akkor is ha nem hiszek benne), hogy leszbikus vagyok. Szerintem illene kérdőre vonnod... Ráadásul még a gyerekével sem törődött annyira, hogy legalább ne előtte savazza az ajándékodat. Menekülj amilyen gyorsan tudsz, mielőtt túl késő.
2012. jan. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!