Kezdőoldal » Ünnepek » Farsang » Halloweenkor szoktatok beöltöz...

Halloweenkor szoktatok beöltözni?? Nem akar vki beöltözni veleem ? 19L

Figyelt kérdés
Imádok ilyenkor jó kis jelmezt csinálni, csak nincs kivel felvenni mert baratnoim meg ismerőseim nem érdekli a Halloween meg a jelmez 😩

szept. 27. 15:46
 1/6 anonim válasza:
100%

Most már tucat halloweeni parti/koncert/egyéb program van budapesten és gondolom vidéki nagyvárosokban is. Ott jobban jársz mint innen felszedett vadidegenekkel.


Esetleg kisebb gyerek rokon, ha kevésbé a vadparti része érdekel

szept. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokan gondolkodnak úgy hogy ez nem magyar ünnep, és nálunk ilyen nincs, meg nem helyes, meg minek....

Az a baj hogy ez csak mostanában úgy alig 10 éve kezdett elterjedni, és sokan főleg a 20-25 év felettiek még azt sem tudták gyerekként mi is ez maximum a filmekből, és idehaza nem nagyon voltak rendezvények ezzel kapcsolatosan sem. Én gyerekként csak filmekbe láttam ezt, és akárhányszor akartam menni ilyen csokigyűjtögetésekre meg beöltözni meg tudom is én már, mindig mondták a szüleim hogy nálunk ez nem szokás, meg minek, engedjem el, beöltözős bulira ott a farsang az nálunk szokás.


Nagyon sokan vannak ezzel így és a barátnőid is. Pedig a ti korosztályotok már jobban nyitott erre az eseményre, szóval biztos fogsz majd találni erre partnert, elég ha elmész valahova egyedül, tuti lesz ott kikkel lenned hidd csak el.

Tavaly például én azon a napon késő estig buszoztam (sofőr vagyok) és azt láttam hogy szinte minden településen jelen voltak a beöltözött gyerekek, fiatalok, sőt 1-2 felnőtt is, buszra is szálltak fel kisgyerekes szülők jelmezekkel meg mindennel, mentek bulikba, és nagyon sokan voltak ahhoz képest. Egyedül a 20-21 es covid időszakban nem volt ennek semmi látszata, max töklámpások a kapuk előtt, de ennyi, régebben is inkább csak nagyobb városokban láttam, de tavaly már szinte mindenhol.

Sőt unokatesóim akik most 10-13 évesek már most azon ötletelnek milyen tököket faragjanak, már sablonokat, terveket készítenek, jelmezekről is megy már az ötletelés persze, de nekik inkább a tök faragás az amit nagyon várnak ebbe.

szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
Nem szoktam. Én olyankor másra készülök.
szept. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Awatpr0 válasza:
100%

Nem szoktam, sosem öltöztem be. Max egy falevélnek 5 éves koromban.

De ha gondolod, hogyne beöltözhetünk együtt ha készítesz egy ruhát. Nagy, pislogni képtelen szemet tudsz csinálni? Sauron lennék a Gyűrűk urából, gyűrűt beszerzek addig. Temus gyűrűt rendelek, így biztosan nem fogok eltűnni. Te lehetnél a Gollamom. Ha mivsit hegyes füled van, akkor akár Galadriel is.

szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én az év minden hónapjában,napjában szoktam szellemeskedni, anélkül, hogy beöltöznék. Nem kell hozzá Halloween:D 45F
szept. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
BÍrom ezt a nem magyar ünnep dolgot. Persze nem magyar, de felénk is van hasonló . Ott a farsang pl
szept. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!