Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » 14. éves házassági évfordulóra...

14. éves házassági évfordulóra pasik minek örülnétek? Úgy, hogy van két gyerek, akikre a mama vigyáz otthon. Tehát szexuális beállítottságú nem nagyon lehet.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 8. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha Orban lemondana
2014. ápr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem a PASIK az érdekesek, hanem a TE PASID.


De ha 14 év házasság után nem tudod, minek örülne, akkor az elég szomorú dolog.


Hiába írnám, hogy a férjemnek mi tetszene, ha a tiedet az a téma nem érdekli.

2014. ápr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt a választ nem értem, mi az hogy az én pasim érdekes? Mi van??!!
2014. ápr. 8. 16:23
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az en parom jelenleg egy Apple MacBook Prot, egy Sennheiser Bluetooth fülhallgatot es egy szoba fenyot szeretne. Ez segít?
2014. ápr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Ezt a választ nem értem, mi az hogy az én pasim érdekes? Mi van??!!"


Hiába írná ide mindenki azt, ami a saját pasijának tetszik, a tied még nem valószínü, hogy örülne neki.


NEKED kellene annyira ismerni, hoyg tudd, mi az, amivel örömet tudsz neki szerezni.

2014. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gabi86 válasza:
kötözködők,gondolom ismeri a férjét csak már nincs ötlete.nem értem mi értelme van ennek.ezzel nem segítetek,de gondolom nem is ez volt a cél.hát én is ezzel küzdök hogy mi legyen az ajándék igaz mi még csak a 8.-nál tartunk és egy gyerkőcnél aki még kicsi.de majd kitalálok vmit.gravírozott bor,vagy medál,vagy kulcstartót egy képpel.hát most nincs több ötletem,de ha lesz majd megírom.
2014. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes ember.
2014. ápr. 9. 14:52
 8/8 anonim válasza:
Fizesd be egy prostihoz,ha még feláll neki.:)
2014. máj. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!