Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apáék megölnek, ha hazajönnek....

Apáék megölnek, ha hazajönnek. Hogy adjam be nekik úgy, hogy ne kapjanak idegbajt?

Figyelt kérdés

Az első óra után hazajöttem a suliból, nem is ez a baj. Hanem hogy hazafele találtam egy bokor alatt 5 kiscicát egy dobozban és hazahoztam őket. Már elvittem őket állatorvoshoz (egyik barátunk), egészségesek és kb. 7 hetesek. Már van 2 cicánk (ragdoll és sziámi), nekik megmutattam és nem bántották őket, mellettük fekszenek, játszottak velük és mosdatták őket. Viszont 2 hete hazahoztam egy nagyon picike kiskutyát, kikönyörögtem, hogy maradjon. Csak rajta kívül van pireneusi hegyikutyánk, egy golden retriverünk, 2 uszkárunk és egy sealyham terrierünk, aki nagyon neveletlen (mindent megrág, a telefontól elkezdve a bontatlan üdítős palackokon át a tavunk szökőkútjáig mindent). Ráadásul mindenki bent van nálunk, mert családtag az utolsó teknős is, szóval anya, az öcsém és én állatb-z.k vagyunk, apa meg eltűri.

De már az öcsémnek se engedték, hogy hörcsögöt kérjen a névnapjára, mert "elég az állatokból", szóval szerintem vagy ki leszek a garázsba költöztetve macskástól, vagy megölnek, ahogy meglátják a cicákat.

Nem a hellyel van a baj, mert hatalmas a házunk és a kert is hozzá, csak mi túlságosan szeretjük az állatokat, szóval nem annyi, hogy enni adunk nekik és néha foglalkozunk velük, hanem anya kel hozzájuk az éjszaka közepén is, egész délután velük foglalkozik, este elaltatjuk őket , meg ilyen hülyeségeink vannak.


Nem vagyok mániákus állat hazahozó, az összes állatunkat tenyésztőtől vettük, a kiskutyánkat hoztam haza egyedül, de ő tényleg olyan édes, hogy nem lehet nem szeretni.



2014. márc. 13. 12:38
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

kezd el keresni nekik a gazdit..


facebookon oszd meg..ismerősöknek szólj...stb

2014. márc. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire szereted az állatokat, talán az apud megérti.Tudod a mai gonosz világban jó ilyen aranyos dolgokat olvasni.
2014. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
93%
Tényleg jó sok állatotok van:) De legalább szeretitek őket:)Nekünk csak 3papagájunk,macskánk és kutyánk volt.
2014. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
15%
Remélem csak unatkozol suli helyett és nem komoly :)
2014. márc. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

De nem akarom, hogy elvigyék őket...Jó, tudom, ez hülyeség, de olyan aranyosak így együtt és a két cicánk is megszokta őket viszonylag hamar.

Az a baj, hogy apa néha így is ki van rájuk (meg ránk is), mert amíg nekem vicces, amiket csinálnak, neki nem annyira és hiába próbálja nevelni őket, nem nagyon megy neki.

2014. márc. 13. 12:50
 6/44 anonim ***** válasza:
91%
én beleraknám egy dobozba őket, és Mielőtt apud hazaér kb 3 perccel kirakn dobozostul a kapu elé, hátha megsajnálja és azt mondja " jéé kiscicák és megtartjátok :3
2014. márc. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
51%
És ezt a sok állatot mind a saját költségedre tartod? Vagy valaki másnak a zsebére váltod meg a világot?
2014. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
93%
Keresd meg a Cicamento angyalokat a facebookon.!! segiteni fognak ideglenes befogadokat keresni nekik ha nalatok nem maradhatnak. utanna keresnek nekik gazdat. sztem mindemkepp irj nekik
2014. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%
gondold végig, hogy mennyibe kerülnek, ki fogja őket gondozni stb.
2014. márc. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

16 éves vagyok, hogy tartanám már saját magam őket? :)

De nincsenek anyagi gondok a családban, nem 2 hetes maradékot etetünk velük. Anya általában itthon van egész nap, a többi állattal is ő foglalkozik ilyen téren (ő eteti őket, viszi állatorvoshoz őket, ő kel fel hozzájuk).

2014. márc. 13. 12:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!