Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kérjek ballagásra?

Mit kérjek ballagásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából mar kaptam egy iPhone 6-ot anyaektol. Mamamektol kapok egy arany gyűrűt es karkötőt. Nem tudom mit kérjek nagybatyamektol...mit szoktak meg az ilyen alkalmakra kapni? Kb. 60.000 Ft-ig...


2015. márc. 27. 16:39
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Itt Pesten az iskolamban majdnem mindenki iPhone-t kapott...
2015. márc. 27. 19:22
 12/33 anonim válasza:
72%
Mert elkényeztetett nyomik.
2015. márc. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
59%
Kérjél egy 5 grammos befektetési aranylapkát vagy egy brillköves aranygyűrűt. Mind a kettő örök érték. Az l-phon meg mehet a kukába 2 év múlva. És a befektetési lapkákat tömböket elkezdheted gyűjteni később, a gyémántnak meg van egy különleges tulajdonsága, megváltozik az akinek ilyen drágaköves ékszere van, erős pozitív hatással van a lekiállapotára.
2015. márc. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
51%

" aki ilyen ajikat kap ballagásra."

Érted!? AJIKAT ??????

WTF?

Legalább ovis ballagásról beszélünk?

Mert a szellemi szinted kb. ott van, mint egy 6 évesnek.

2015. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
62%
Az előző válaszolóknak mondanám hogy ballagásra is szokás ajándékot venni :) egyébként ha örülnél annak a cipőnek kérd azt. :)
2015. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Na végre...valaki, aki nem csak lehurrogja a másikat. Köszönöm szépen!:)
2015. márc. 29. 13:39
 17/33 anonim ***** válasza:
42%

# 15/16 Időpont ma 11:24

Az "előző válaszoló" vagyok.

Nem mondtam, hogy ne kapjon ajándékot, de egy telhetetlen kis p.cs (p.csa), ha nem elég neki egy iphone-x és az arany.

"Mit kérjek?" ezzel van a baj. Ne kérjen semmit, örüljön annak is, ha egy szál virágot kap és a családjával töltheti azt a napot.

Ez a baj ezzel a korosztállyal, követelőzős, beképzelt kis taknyok, akik azt hiszik nekik mindent lehet és mindent megkaphatnak. A szüleik ezt hagyják, aztán meg hordják őket a családsegítőbe a pszichológushoz. Pedig csak Makarenko kellene néha-néha.

A burokból az életbe "kikerülve" depisek meg frusztráltak, mert nem úgy zajlanak a dolgok, ahogy a rózsaszín kisszobából elképzelték.

2015. márc. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Utolsó...neked nem volt gyerekszobad, vagy mi? Nagyon atb*szott az élet, hmm? Szerintem foglalkozz a magad dolgával...Es tudod lehet h*lye pics*zni, de az ország egyik legjobb gimnáziumába vettek fel...es attól hogy valaki megveheti az ájfónt attól meg nem hülye, sőt akinek a kezében ájfónt látsz meg csak lehet hogy nem is gazdag...lehet egy kis szutyok alberletbol jött es csak az a hitelre vett telefonja van meg az a ruha, ami rajta van....Ja es akkor biztos az mar gazdag mert ájfónja van...Ja majd akkor ha lesz mellé jo autó meg szép ház...na akkor.😉😉
2015. márc. 29. 15:31
 19/33 anonim ***** válasza:
84%

Pónilovat rózsaszín masnival, mert az olyan cuki.

Justin Bieber babát, mert az még cukibb.

2015. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
orbántól stadiont + mestermc rangot (zsírkirájt) mert az lyó
2015. márc. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!