Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Mit kérjek ballagásomra? 12/L

Mit kérjek ballagásomra? 12/L

Figyelt kérdés

Ált.suliból ballagok. 6.osztályos vagyok és gimibe megyek tovább. Nem tudom mit kérjek a ballagásomra. Laptopot nem szeretnék, új telefont meg nem kaphatok szeptemberig...

Mit kérjek ami nem 50e fölött van, de mégis illik az alkalomhoz?:)



2012. ápr. 26. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Na ne, azok a kérdések még elmennek, hogy mit adjak xy nak, bár már azok is unalmasak, de hogy mégis miért mi mondjuk meg hogy mit kérj...
2012. ápr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%

Nálunk nem ballagott az, aki hatosztályosba ment...

Amúgy meg virágot kérj, kis plüssöket, szalagot... Ez az, amit KÉRNI illik esetleg.

Minden mást, majd adnak kérés nélkül, ha úgy gondolják. Általában aranyláncot szokás nagyobb ajándékként, vagy pénzt.

2012. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nálunk se minden suliba ballagnak.. De ahova én járok, ott igen:)

Értem, köszönöm!:)

2012. ápr. 29. 10:38
 4/5 anonim válasza:
ha nem tudod mit kérj, miért kész bármit is?
2012. máj. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
56%

Én is átmegyek 6 osztályos gimibe. Nálunk SENKI nem ballag és nem kér SEMMIT ! Komolyan jó hogy nem iPhone-t kérsz ...

Azért ezt a 6 osztályt gondolom nagyon nehéz lehetett elvégezni ... Elvagy kényeztetve egy kicsit, nem gondolod ? Esetleg egy csokor virág és ebéd illik.

2012. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!