Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek mit kérjek a 8....

Szerintetek mit kérjek a 8. -os ballagásomra aputól?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 hónap múlva. Anyutól egy 3D-S Tv-t kapok, de aputól mit kérjek??? Pénzt biztos nem fog adni, (az szerinte nem ajándék), iPhonom, számítógépem, laptomom, nyomtatóm van.... és mivel nem vele élek bútort, vagy a szobámba valamilyen tárgyat nem fog venni. Olvasni nem nagyon szoktam és külföldre minden nyáron többször is megyünk. Szóval szerintetek mit kérjek olyan 60-100 ezer Ft körül????
2012. ápr. 12. 15:01
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
73%

...kérd azt, hogy fizesse továbbra is az életed költségeit mert te nem tudod és a ballagásodat mert azt sem tudod!

...hogy lehetsz ennyire elkényeztetett?...mennyit keres az Apád, 500.000-t? ,esetleg naponta?

2012. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Szeretetet, és IQ-t.
2012. ápr. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem ékszert pl Pandora, thomas sabo, és hasonló ékszert, aminek értéke van fiatalos, stílusban minden félét találsz, és bármilyen alkalomra lehet hozzá plusszban venni.


Ha most váltasz sikolát akkor az is megoldás hogy elvisz egy nagy bevásárlásra, és pl 100-ig vásárolhatsz.

2012. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 DannyZuko válasza:
41%
egyértelmű... lakást berendezve + életjáradék :) de ha ez nem menne, akkor szerintem ami szíved vágya... új tv, éxer, motor, ilyesmi. maradandó dolgot válassz, hogy emlékezz rá...
2012. ápr. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
90%
Te úr isten. Milyen egy 3D-s TV? Én sem kaptam szüleimtől szerintem semmit, ha megvan mindened akkor ne kérj semmit, aztán kész. Sokszor mondtam én is anyukáméknak anno, hogy nem kérek semmit karácsonyra, úgyis megvan mindenem. (Ettől függetlenül mondjuk mindig kaptam valamit.)
2012. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Kérjél tőle agyat, mert az szerintem neked még nem adatott meg.
2012. ápr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
40%

Most miért kell lehülyézni?Nem mindenki szegény ám , fel kellene fogni végre.Attól miért lenne hülye mert ezt megkérdezi?Vagy azért hülye mert jobban megy neki?!Diszkriminatív irigy dögök vagytok!


Valami olyat kérj ami számodra hasznos.Pl egy laptopot ha még nincs vagy egy új telefont.Vagy ha már lesz egy jó TV akkor ahhoz kérj Xboxot vagy PS3-at.Vagy ékszereket.

2012. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
45%

Itt mindenki ilyen iszonyat féltékeny?

De tényleg, szerintem semmi rossz nincs a kérdésben, leírja hogy mindene meg van mert a szülei megtehetik. Bizony vannak ilyen emberek, és attól még normál emberek.


Minél szegényebb egy nép annál féltékenyebb lesznek az emberek?

2012. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
53%

Nem erről van szó. Ha valaki meggazdagszik, az csak más kárára megy. Sok pénze annak lesz, aki elveszi a másiktól, vagy ha nyer a lottón, de ez nagyon ritka. Egy tisztességesen élő és dolgozó állampolgár ebben az országban a jelenlegi viszonyok közt nem tudja a 8-as gyerekének előteremteni a 3D-s tv-t, iPhont, számítógépet, laptopot, nyomtatót meg az egyéb 60-100 ezer Ft-os ajándékot sokszor 1 családon belül sem, nemhogy 1 személyre.

Érettségire meg kap lakást, kocsit csak úgy, amit soha nem fog tudni megbecsülni, mert nem ő kereste meg a saját két kezével és verejtékével. Na így lehet teljesen elrontani a gyereket. Azt fogja hinni később, hogy csak úgy minden az ölébe hull, semmiért nem kell megdolgozni mert az majd jön valahonnan. Akkor lesz majd nagy pofára esés.

2012. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%

"Nem erről van szó. Ha valaki meggazdagszik, az csak más kárára megy. Sok pénze annak lesz, aki elveszi a másiktól, vagy ha nyer a lottón, de ez nagyon ritka."


Te nagyon hü.lye vagy.


"Egy tisztességesen élő és dolgozó állampolgár ebben az országban a jelenlegi viszonyok közt nem tudja a 8-as gyerekének előteremteni a 3D-s tv-t, iPhont, számítógépet, laptopot, nyomtatót meg az egyéb 60-100 ezer Ft-os ajándékot sokszor 1 családon belül sem, nemhogy 1 személyre."


Villamosmérnök? Gépészmérnök? Programozó? Orvos? Építész? Vállalkozó? Ezek lopják a pénzt?


"Érettségire meg kap lakást, kocsit csak úgy, amit soha nem fog tudni megbecsülni, mert nem ő kereste meg a saját két kezével és verejtékével. Na így lehet teljesen elrontani a gyereket. Azt fogja hinni később, hogy csak úgy minden az ölébe hull, semmiért nem kell megdolgozni mert az majd jön valahonnan. Akkor lesz majd nagy pofára esés."


Elképzelhető ez is. Ugyanakkor az is, hogy látja, hogy a szülei kemény munkával mennyi mindent elő teremtenek neki, ergo látja, hogy megéri dolgozni és tanulni és azt is látja, hogy szeretik.


Egy jómódú gyerek miért ne gondolhatna ilyen ajándékra? Ezzel semmi baj nincs. Amiatt áll fel a hátamon a szőr, amikor egy középosztálybeli gyerek autóért rinyál a szüleinek. (Amúgy amiket írt azt egy felső-közép osztálybeli család bőven megengedheti magának egy ballagás alkalmára, de majd jönnek az okosok, akik megmondják, hogy csöves él itt és én hül.ye vagyok.)

2012. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!