Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Szerintetek mit kérjek a 8....

Szerintetek mit kérjek a 8. -os ballagásomra aputól?

Figyelt kérdés
Most lesz 2 hónap múlva. Anyutól egy 3D-S Tv-t kapok, de aputól mit kérjek??? Pénzt biztos nem fog adni, (az szerinte nem ajándék), iPhonom, számítógépem, laptomom, nyomtatóm van.... és mivel nem vele élek bútort, vagy a szobámba valamilyen tárgyat nem fog venni. Olvasni nem nagyon szoktam és külföldre minden nyáron többször is megyünk. Szóval szerintetek mit kérjek olyan 60-100 ezer Ft körül????
2012. ápr. 12. 15:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Igazából apukám vállalkozó és anyu házépítő mérnök. Az ékszer amúgy jó ötlet :)
2012. ápr. 12. 21:36
 12/27 anonim ***** válasza:

A kedvenc ruha- vagy cipőboltodba utalványt.

Vagy egy plázába szólót, és azt arra költöd, amire akarod.

Vagy új telefont.

2012. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
34%

Én sem értem, hogy lehet ilyen sok gonosz és irigy választ adni?

Nem tudom hol szocializálódtatok, de viselkedni nem tanítottak meg titeket otthon, és magatoktól sem tanultatok meg, az biztos.

2012. ápr. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%

"Nem erről van szó. Ha valaki meggazdagszik, az csak más kárára megy. Sok pénze annak lesz, aki elveszi a másiktól, vagy ha nyer a lottón, de ez nagyon ritka."


OMFG!!!! 22 éve volt a rendszerváltás, te még mindig itt tartasz? Magyarországon nem csak csórók vannak. Sőt! A minimálbéresekből, meg a 100 körül keresőkből sokkal kevesebb van, mint gondolnátok. Az más kérdés, hogy ez a réteg nyervog a leghangosabban.


Kérdező, azért téged sem hagylak szó nélkül. Ha édesanyád építész, édesapád meg vállalkozó, akkor beléd is szorulhatna némi intelligencia. Tudhatnád, hogy nem él mindenki úgy, mint ti. Azt is tudhatnád, hogy a fenti felsorolás másokban irigységet, unszimpatiát vált ki. Tanuld meg kicsit jobban helyén kezelni a jómódot, mert sok gondod lehet még ebből. Sajnos ez egy ilyen ország. Alkalmazkodj!

2012. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
32%
Ezek a dolgok amiket felsorolt a kérdező, egyáltalán nem egy nagy cucc, nem lehet azzal vádolni, hogy hivalkodik vele. Nem is értem. A családok nagy részében van számítógép, nyomtató, iPhone a gyereknek. Az hogy neki van még egy laptopja is, nem nagy szám. Sok családban mindezek megtalálhatók. Pláne ahol csak egy gyerek van.
2012. ápr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
Xbox 360 kinect-et.
2012. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
36%
Irigy gyökér. :)
2012. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
De basszus, azt ne mondjátok már, hogy ezek luxuscikkek egy mérnöki családban. Ne röhögtessétek már ki magatokat!
2012. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hol éltek ti?? Egy mérnök nem nettó 150-et visz haza.
2012. ápr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
9%
Egy kezdő kertész vagy agrármérnök biztos.
2012. ápr. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!