Kezdőoldal » Ünnepek » Anyák napja » Kell anyák napján ajándékozni?

Kell anyák napján ajándékozni?

Figyelt kérdés
Anyámtól én soha nem kaptam semmit sem gyereknapra, én még tavaly is vettem, de a másik 5 testvéremnek a 5 unokájának adott valamit csak nekem nem. Igazából a feleségem győzött meg ebben, és egyet értek vele. Szerintem viszont apám majd mondani fogja miért nem leptem meg anyám.
2014. ápr. 27. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Kötelességből nem érdemes semmit sem adni. Ha apád megkérdezi, akkor mondd el neki azt, amit első mondatként írtál.
2014. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
a feleséged egy s**gfej...egy szál virág és egy köszöntő jár anyádnak, ugyanis nem azért veszünk neki valamit, mert ő vett nekünk valamit gyereknapra
2014. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem. Tényleg nem az ajándékozáson van a hangsúly, de ha 10 embernek tud venni valamit neked meg nem?
2014. ápr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább megköszönteni illik, az ünnep, legyen az bármilyen, nem feltétlenül a nagy ajándékozgatásról kell, hogy szóljon. Úgy gondolom, hogy a tiszteletet egy szál virág és egy szép köszöntés is bőven kifejezi. Hogy még akarsz-e venni mellé ajándékot, te döntöd el.
2014. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igazából az is van a dologban hogy anyósom és anyu ugyan olyan virágot kapott tavaly. Anyósé virágzik gyönyörűen, az anyué nem, a szekrény tetején van, még csak nem is ablakban.

JÓ szívvel adtuk mindkettőt.

2014. ápr. 27. 21:03
 6/7 anonim válasza:
Szerintem ezt kérdés nélkül is meg kell tenni. Attól, hogy te nem kaptál semmit, meg hogy nem jó helyre tette a virágot, attól még csak az anyukád. :)
2014. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ha ilyen veled amiket leírtál, akkor nem, akárki akár mit mond hogy így anyja úgy anyja az embernek akkor sem érdemel többet mint amit ő ad... ( bármilyen formában is ) ha ő tesz a fejedre és nem értékeli ha jó szeretnél hozzá lenni akkor ne legyél hozzá jó... a másik meg ezt az anyák napját is egy nagy gyökérségnek hülyeségnek tartom... ha valaki szereti az anyját akkor az nem csak anyák napján szereti és ajándékozza meg...
2014. máj. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!