Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A vér szerinti anyát (ha...

A vér szerinti anyát (ha örökbeadott) akkor felköszöntenéd anyák napján, ha már egy ideje van vele kapcsolatod?

Figyelt kérdés

Ha több mint egy éve van vele kapcsolatod (de tavaly azért még nagyon kezdetleges volt). Azóta beszélgettek, de inkább barátnős kapcsolat felé terelődtök. Mert nem is anyát kerestél, hisz az van egy, szóval teljesen talán ne is lenne helyén a köszöntés.

De ha jó vele a kapcsolat, nem akarod megbántani sem (már tisztáztátok a dolgokat) akkor mi a teendő szerintetek? Fura lenne? Ha egy 24 éves lányról, és egy 40 éves nőről van szó.


2013. ápr. 25. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ha a szívedből jön, akkor igen.
2013. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen felköszönteném, bár ez elég kapcsolat függő. Megtudnám érteni, hogy 16. évesen miért döntött az ökörbeadás mellett.
2013. ápr. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó a kapcsolat, mint írtam, de nem anya-lánya típusú. Inkább egy idősebb barátnő.

Szívből annyira jönne, hogy mint anya köszöntése nem lenne teljesen őszinte, de megbántani sem akarom.

2013. ápr. 25. 23:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben kapcsolatfüggő, lehet ez is meg az is.
2013. ápr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, hogy tisztáztátok a dolgokat, már amennyire lehet, és úgy gondolod felköszöntenéd(és valószínű úgy gondolod, másképp nem lenne itt a kérdés)tedd meg!

Egy újfajta kapcsolat kezdete lehet!

Veszteni valód nincs ha felköszöntöd....

2013. ápr. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
teljesen a körülményektől függ. Az örökbeadás a legjobb volt, amit tehetett veled, ha már ő nem tudott nevelni. HA jó a viszony, kapna virágot, igen.
2013. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, én nem köszöntöttem fel, azon egyszerű okból, h én is azt érzem, h inkább barátnős a viszony, és az elején tisztáztuk a dolgokat, h nem keresek anyát, már van.
2013. ápr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


7es. Lehet úgy csinálok mint te, mi is megegyeztünk ebben, végül is vannak is gyerekei, ők felköszöntik. Velük olyan tesós a viszonyom (bár nagy a korkülönbség), míg velük, vagyis a szülőkkel inkább baráti. Kedvelem őket, jó fejek, megbeszéltük mi miért volt, utólag azt mondom így jártam a legjobban, mert a szüleimmel nőhettem fel. Csak tényleg kedvelem őket - főleg az "anyámmal" jó a kapcsolatom, így nem akarom megbántani. De lehet ő is azon lepődne meg inkább ha felköszönteném. Szóval nem tudom mi a "helyes" ilyenkor.

2013. ápr. 26. 14:19
 9/9 anonim ***** válasza:

A tesókkal nekem is jó a viszonyom, kedvelem őket, a szülőanyámat is, de nem úgy, mint anyát.

Tőlem megkérdezte, h a gyermekemet tekintheti-e úgy, h az unokája, kerek perec megmondtam, h nem, ez még nagyon az elején volt, de muszáj voltam már akkor tisztázni.

Nem haragszom, és nekem is a legjobb döntést hozta meg anno, de akkor is...

Ott vannak a gyerekekei, akiket nevel, ők felköszöntik.

2013. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!