Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek barátomnak Karácson...

Mit vegyek barátomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

19 éves, szeret motorozni, quadozni.

Sajnos cigizik, szereti a piákat.

Sportos a ruházkodása.

Gondoltam csinálok sok közösképből egy nagy képet meg veszek mellé még valami piát, csak azt se tudom mit. Kéne még mellé valami ami frappáns és örülne neki. Nem túl drága mert nem nagyon van pénzem ilyenekre sajnos:/ Max. 5000FT

Segítsetek kérlek!



2014. nov. 10. 18:05
 1/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy ti szoktatok szüleinek venni valamit? Én annyira még nem ismerem őket. 4 hónapja vagyunk együtt, csak nem akarok kellemetlenséget.

Ha vegyek nekik akkor mit?

2014. nov. 10. 18:06
 2/4 anonim válasza:

Szia, szerintem nagyon hülyeség a pasidnak alkoholt venni karácsonyra...

vannak ilyen dögcédulák, ami két részből áll, egyik az a normális dögcédula, a hozzá tartozó adatokkal, a másik pedig ilyen szív benne a te neveddel:)

[link]

ahogy elnézem, illene hozzá

2014. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ajándékoznék neki egy fél éves nikotin és alkohol elvonó kúrát ;)
2014. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat vártam. Nyilván 19 évesen nem almalevet fog inni, és nem alkoholista néhanáha iszik..
2014. nov. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!