Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra és fél évre? Ötleteim vannak, de nem tudom. (lent)

Figyelt kérdés
Gondoltam arra, hogy csináltatok egy párnát, rajta egy közös képpel, meg egy kis könyv amiben képek, emlékek.. De nem tudom, hogy melyiket mire, vagy inkább vegyek valami mást? Tudtok valami ötletet?
2014. nov. 2. 22:23
 1/2 anonim válasza:
Ha csak fél éve ismered, akkor menjetek el színházba, mondjuk Operettbe, pàholyra egy jó vígjátékra. Ha taxival mentek, az ajándék több mint tökéletes. Szépen kiöltöztök, te is a legszexisebb ruhádba, és mire hazaértek úgy kívánjátok egymást mintha egy éve nem láttad volna. A párna jó ötlet, ha lánynak adod. A fiúk között, mikor kibeszélik ki mit kapott, ez elég ciki. Párnát akkor vegyél, ha házasok vagytok.
2014. nov. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sose csináltatnék párnát!:o De sokan csináltatnak.. Sosem értettem az ízlésüket:D Szerinted mire VÁGYNA? Vegyél valami olyat ami az érdeklődési köréhez kötődik, ha meg nem értessz hozzá, akkor valami hasonlót (pl.: ha halászik akkor halacskás képkeretben egy közös képetek) A vágy szóról eszembe jutott, hogy minden pasi szereti a szexet, és a szexi fehérneműket. Lepd meg magaddal. Az album sem rossz ötlet ha van elég képetek és élményetek.
2014. nov. 22. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!