Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a baratomnak...

Mit vegyek a baratomnak karacsonyra? Fiuk, kreativ lanyok help

Figyelt kérdés

17 evesek vagyunk,10 honapja vagyunk egyutt..plussot mar kapott,ekszert nem hord,parfumje sok van,konyvet nem olvas. Kineztem mar neki egy telefontokot,azt biztos meg fogja kapni,de ez edeskeves :( en nagyon sokmindent szoktam tole kapni mert van olyan anyagi helyzetben,es szeretnem viszonozni ahogy csak tudom.Tehat varnek otleteket hogy mit kapjon,10.000 koruli ertekig!:)

Egyebkent imadja a csokit,nasikat:D,a focit(o is focizik kiskora ota,Barcelona a kedvenc csapata),es szokott xboxozni amihez rengeteeeeeg jateka is van..(gondoltam arra is hogy megkapja a fifa15-t de sajnos megvette maganak ahogy kijott ugyhogy bukta:D)

Tudom,az en baratom talaljam ki magamnak,tudom,meg csak oktober van...de hamar ittlesz a Karacsony es nem szeretnem utolso pillanatra hagyni meg addig penzt is gyujtok..ez az elso komoly kapcsolatom es ugy szeretem mint az eletemet,szeretnek nagy oromet okozni neki,ugyhogy koszonom ha segitetek ebben!



2014. okt. 24. 05:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es olyanban is benne lennek hogy kezzel keszitek neki valamit,nagyon nagyon szivesen elszoszmotolnek vele,idoigenyesebb dolgot is megcsinalnek,de sajnos nincs otletem,nem csinaltam soha kezmuves dolgokat,meglepiket.:(
2014. okt. 24. 05:47
 2/4 anonim válasza:
Figyelj nem biztos,hogy hasznos öteletek de azért elmondom!! Csinálhatnál neki egy fotóalbumot a közös élményeitekről vagy Barca-s sál esetleg mez.. Én pl. egyszer csináltam a barátomnak egy kartonpapír karácsonyfát és teleragasztgattam csokival meg cukrokkal és körbetekertem egy sállal meg adtam mellé egy focicsapatos párnát :) Szerintem a legjobban annak örülne ha közös emlékeiteket adnád neki :)
2014. okt. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Abszolút valami személyes. Csinálhatsz neki telefontokot amin a közös képetek van vagy a kedvec mondataitok. Gondold át mi az amihez a legjobban kötődik és arra öszpontosítani. Keress rá interneten hogy kreatív ajándékokra. El is mehetnétek valahova. Nagyon nehéz bármit is válaszolni ha mi nem ismerjük. Csinálhatnál neki barca mezt az ő nevével és annak a napnak számával mikor összejöttetek.
2014. okt. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 horbeni ***** válasza:

adhatnál neki ÉLMÉNYT.

elég furán hangzik, de elvihetnéd pl egy kalandparkba, pl Csillebércen van egy.

Vagy elvihetnéd paintball-ozni, tuti élvezné, vagy canopy-zni

2014. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!