Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vehetnék a barátomnak...

Mit vehetnék a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


18 évesek vagyunk, és lassan 2 éve vagyunk együtt. Tavaly csináltam neki egy gyöngyhímzett párnát, az nagyon tetszett neki. Szereti a Forma 1-et így Ferraris volt. Sajnos nincs sok közös fotónk, valahogy nem szeretem én sem, meg ő sem, ha fotóznak :D Ezen a rossz szokásomon szeretnék változtatni amúgy, de hát most még nincsen fotónk, ezért ilyesmit nem tudok neki adni. Iámdja az autókat, autószerelőnek tanul. Gondoltam veszek neki valami modell autót, de mind megvan neki. Főleg a régi autókat szereti, mint a trabant. Trabantos faliórát szerettem volna, de a szülinapjára kapott egyet mástól. Nagyjából 10 ezer forintot tudok rászánni. Már kinéztem egy csokis testfestéket, azzal eljátszanánk, de még ezen kívül kellene valami, és semmi ötletem :(


2014. nov. 2. 15:24
 1/4 anonim válasza:

Én 1x voltam Pesten veterán autó kiállításon ahol még az első világháború előtti autókat is meglehetett nézni.Szerintem 1 ilyen ajándéknak nagyon örülne.Az ajándékozás lényege h a másik örüljön neki és az ajándéknak nem kell feltétlenül valami tárgynak lennie.Vagy karácsony napjára bérelsz neki 1 veterán autót.

[link] a honlapon utána tudsz nézni a bérlési áraknak is. Itt találsz autós múzeumokat: [link] itt megérdeklődheted az árakat : [link]

2014. nov. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha fel mész a kép keresőbe és beütöd h veterán autók nagyon sok képet ki fog adni.
2014. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
HÁt sajnos nem hinném, hogy ki tudok neki bérleni egy kocsit, arra nincs pénzem :(
2014. nov. 11. 15:23
 4/4 A kérdező kommentje:
És ez a múzeum itt van nálunk a kerületben, már nagyon nagyon sokszor volt itt :)
2014. nov. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!