Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hogyan tudatosítsam az oktatom...

Hogyan tudatosítsam az oktatommal hogy bejön nekem és én hogy tudom kideríteni hogy én tetszek e neki? Illetve mit vegyek neki születésnapjára?

Figyelt kérdés

#ajándék #oktató #adjatok tanácsot #Szulinapi ajándék
tegnap 12:59
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Váltáskor folyamatosan a combját fogd,vagy a cerkáját.🤪

Vagy milyen oktató? Műköröm oktató?

tegnap 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Menj szekszi ruhában az oktatásra, és ha tetszel neki, tuti próbálkozni fog, ha nem reagál, akkor nem jössz be nekijje.
tegnap 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
36%

Kérdezd meg hogy a lányokkal hogy áll, mondd hogy

Azért kérdezed mert ez mindig érdekes téma, engem is így szedett fel a második barátnőm

tegnap 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja és az a helyzet hogy én 17vagyok ő meg 31,azt mondta ő is megfordul a puncik után mint más ember. Igen,autós oktató.
tegnap 13:36
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Szeretnéd, hogy elsőre sikerüljön a vizsga?
tegnap 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem azért szeretnék közelebb kerülni az oktatóhoz csak nagyon szimpatikus és megláttam benne azt amit eddig másban nem
tegnap 14:43
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Juj, ebből dugás lesz...

Nyugi,az oktató is meglátta benned...

Csak még kevés órát vettél.

🤪

tegnap 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Vegyél neki egy doboz óvszert és mond hogy van egy ötleted kivel használhatná fel.
tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Autós oktatóval nem jövünk össze tartós kapcsolatra, nem foglaljuk le őket. Akit előtted oktatott, sem tette, ezért jut neked belőle. Ha te lefoglalod, akkor az utánad jövőnek nem jut belőle. Kapcsolat/szex csak a tanfolyam idejére.
tegnap 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!