Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire komoly ez a globális...

Mennyire komoly ez a globális felmelegedés? Féltem a gyermekeinket!

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én attól féltem a gyerekeimet, hogy olyan iskolába fognak járni, ahol több a cigány, mint a magyar. Van nekünk problémánk a felmelegedés nélkül is
2010. júl. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
Pánikkeltés és butaság a 2013-as Napkitöréses elektromostönkretevő igyusz-bigyuszok nem bebizonyítottak,de lehet h valahol az van írva h be van bizonyítva... de hogy?! ezeket nem lehet bebizonyítani, és ez és egy bűnügy bebizonyítása totálisan más. :)
2010. júl. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, hogy mennyire valós a napkitöréses dolog, de az valóban szétcseszi az elektromos dolgokat. Mer a napkitöréssel egy rakás töltéssel rendelkező részecske kerül a világűrbe. Ha abból indulok ki, hogy mozgó töltés maga körül mágneses teret okoz, a mágneses tér pedig hatással lehet az elektromos vezetékekre, akkor abból lehet probléma. Annyira nem tudom, lehet más is, de elsőre ez eléggé lehetségesnek tűnik.
2010. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Én úgy hallottam, hogy a magnetoszférának változik az alakja ( közelebb kerül a Földhöz) és ez okozza az elektronikus eszközökbe a zavart
2010. júl. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De ez az amit mondok. A Földnek van egy alap mágneses tere, ami kiterjed a világűrbe, ez a magnetoszféra. Ez módosul ha érkezik egy rakat részecske, ami mágneses teret kelt maga körül, mert mozognak.
2010. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!