Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire komoly ez a globális...

Mennyire komoly ez a globális felmelegedés? Féltem a gyermekeinket!

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:54
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne,hogy 50 év múlva már nem ilyen telek,meg nyarak lesznek. Ha egy kicsit jobban odafigyelne erre az ember nem jelentene problémát.
2010. júl. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
46%
En is féltem a gyerekeimet,fõleg,amit 2013-ra mondanak,hogy az elektromos dolgok nem fognak müködni.
2010. júl. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Én is féltem Őket (még nincsenek igaz), de mit is tudunk tenni ellene?

Ja semmit... akkor majd alkalmazkodnak.

2010. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%

Énis féltem a nemlétező gyerekeimet mi lesz velük?! Először 2012 ben világvége utána 2013 ban, szegénykéim egymás után 2 világvége és hány jön még?

A viccet félretéve a globális felmelegedés probléma, elég jelnetős, de egyelőre nem jelenthetjük ki, hogy ennek maximális oka egyedül az ember üvegházgáz kibocsátása. Ez valamilyen szintig természetes folyamat. Amúgy meg a 2013 as napkitörést hát tudott korántsem vagyunk elég okosak h 3 évre előre egy Nap méretű izzó gázóriás működését előre jelezzük de pánikot kelteni azt persze tudunk! Elegem van a világvágékből érdekes h eddig még nem jött be egyik sem!

(De az is lehet h megtörtént és a mátrixra van csatlakozva mindenki és nem is tudunk róla.!!!)

()()

( o.o)

(")(")-> kövesd a fehér nyulat :P

2010. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:

13:20 - nak


Miért ne működnének az elektromos dolgok 2013 - ban???

Állítólag lesznek napkitörések, de ennek mi köze lenne az elektronikához.


Szerintem eléggé komoly a globális felmelegedés, és ezen már sokat nem lehet változtatni. Az életnek menni kell tovább, nekem is van egy 2 éves kislányom de nem hiszem, hogy veszélyben lenne a felmelegedés miatt.

2010. júl. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

Ez mind hülyeség.

Nem kell mind benyalni amit a Discovery Channel tudományként állít be.

Aki ért hozzá, az be tud sírni az ott elhangzott hülyeségeken...

2010. júl. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

sztem a kérdező is csak viccel! vagy tényleg ennyire agymosott! :D


amúgy én vastagon xarok a világvégére, ha lesz, ha nem lesz.

nem érdekel.

úgyis megdöglünk mindannyian, nem???

akkor meg mire ez a nagy hiszti? inkább élvezzétek az életet! ki tudja meddig tart...

2010. júl. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

2C-fokos emelkedés esetén a növények elkezdenek széndioxidot termelni ahelyett , hogy elnyelnék

ennek esélye biztos 100 százalékra hogy lesz 2 C-fokos emelkedés

3.C fok esetén a tengerekben bezárt CO2 (széndioxid) kiszabadul rontva a környezetet. az erdők felégnek nem lesz ami oxiént teremtsen

4 C fok esetén a Föld nagyrésze elnéptelenedik (főleg EU)

az emberek állatok módján próbálnak majd megélni éllelmet keresve. A helyzet rosszabodik a föld alatti CO2-k is kiszabadulnak

5.C fok esetén a vizek elpárolognak a tél már rég nem lesz a földön 50 000 ember vagy kevesebb lesz tere bőrákkal és betegségekkel nem lesz idősebb 30 évesnél majd a 5 C-fok közepén minden kihal a erős napfénytől

6.C fok esetén a Föld egy kopár sivatag lesz vizek nélkül a az égen atombomba erejű tűzgolyók fognak átsuhanni kipusztitva evvel mindent.


Aki nem hiszi az ne higgye ez a szintiszta igazság.

Forrás leröviditve irtam a fejemből erről az oldalról:

[link]

2010. júl. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Elég komoly probléma sajnos, és egyre komolyabb. Szívem szerint légkörfeldolgozó állomásokat telepítenék, amik hűtik a levegőt és még vizet is termelnének.


A világvége meg egy nagy idiótaság. 2000-re is megjósolták hogy vége a világnak, a Föld azóta is vígan forog.

2010. júl. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
15:26 akkora baromság,hogy görbiti a teret.A gyerekeidet ne a globális felmelegedéstől féltsd hanem olyan reális veszélyektől amik közvetlen hatással lehetnek rájuk. Hazánkat a víz közvetlenül nem fenyegeti a legalacsonyabb pont 77,6m van.
2010. júl. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!