Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire komoly ez a globális...

Mennyire komoly ez a globális felmelegedés? Féltem a gyermekeinket!

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 12:54
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nem komoly. Globális klímaváltozás van, nem pedig felmelegedés. Pár száz éves ciklusokban hol lehűlés, hol felmelegedés volt napirenden.


A 11. században melegebb volt mint most, a 17. században pedig egy lehűlés volt napirenden, akkor (talán 1813-ban) volt egy "nyár nélküli év".


Ne izgulj. Eddig is túléltünk több száz hasonló ciklust, most sem kell emiatt aggódnunk.

2010. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:

15:37 2000 - ben világvége.


AZ, hogy 2000 telik, vagy nem telik, az nem arra volt jóslat, hogy 1999 - 2000 re.

Majd ha 2999 - 3000 lesz, akkor neked van igazad.

2010. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Persze..világvége 2012-ben...aki ezt elhiszi az nagyon naív lehet..
2010. júl. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Az igazság: [link]


A kamu, amit az index írói ennyire fel tudnak fújni: [link]


2000-ben is volt róla szó, hogy az elektromos eszközök(főleg a számítógépek) leállnak. Nos ez így is volt... Csupán annyi a különbség, hogy nem természeti okok miatt és főleg nem a Nap miatt, hanem mert nehéz volt megmagyarázni a gépeknek, hogy most már egy ezressel többet kéne mutatni.

2010. júl. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hoppá... kicsit elrontottam.. a 2. link az indexes baromság a 2013-as elektronikus apokalipszisről. szerintem nem kell részletezni
2010. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Rendszeresen ingadozik az éghajlat, volt már sokkal hidegebb és melegebb is mint most.

Ne a mumustól féltsd már a gyerekeidet.

2010. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nos én olyannyira féltem a gyerekeimet, hogy nem is lesz, (ez miatt is). A félelmem alapja a klímaváltozás (ami sokkal gyorsabban zajlik mint régen), az ember túlszaporodása, ami magával vonja az élelem készleteink drasztikus fogyását, az ivóvízkészleteink fogyását, a kőolaj lassan elfogy, ugyanígy az ásványkincsekkel (talán ez a legkönnyebben megoldható dolog), ugye az a sok éhes ember elkezd vándorolni, megrohannak országokat az ételért, jönnek a háborúk, a meleg miatt mérsékelt éghajlati övben megjelennek a mediterrán állatok (már nálunk is vannak) amik irtják majd az őshonos állatokat, meg ugye már várat magára egy kiadós járvány is, soroljam még...
2010. júl. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Az hogy a világ felmelegedik nem baj, mert az élet mindenhez tud alkalmazkodni. Most pont két jégkorszak között vagyunk, ezért létezik olyan fogalom a világon, hogy tél. A Föld normális hőmérséklete 25-45 fok, vagyis annyi, mint a dinoszauruszok korában volt. De abban a korban sem volt a Föld kopár sivatag, sőt. Trópusi esőerdő volt, fenyőfélékkel, páfrányokkal és 40 méteres sauropodákkal. Az egyetlen kárunk, ami keletkezhet, hogy ruha nélkül kell majd járkálnunk, mert nagyon meleg lesz.
2010. júl. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:

the great global warming swindle

ezt nézd meg és meglátod milyen szépen vernek át minket. tudományos tényekkel alá van támasztva

(van még ilyen leleplező film a pénzügyekről,a 9/11-ről, és a történelmi hazugságokról szerintem mind1ikbe van igazság de amit teljesen elhittem az a the great global warming swindle.) ha valakinek felirat kéne írjon ide

2010. júl. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
15:26 hát ezt max 1 film forgatókönyvébe tűrném el.
2010. júl. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!