Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mennyire megbízhatók a meteoro...

Mennyire megbízhatók a meteorológiai portálok? Pl metnet, időkép, stb. lehet adni a 30 napos előrejelzésre?

Figyelt kérdés
Nekem kicsit túl hosszútávúnak tűnék.Szerintem még azt is kb 5-10%ban valószínű,hogy mi lesz egy hét múlva.Pontosan csak a 2-3 max négy nap múlva jelentkező időjárást lehet megjósolni.Azt sem 100%osra.
2010. jún. 3. 17:11
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. jún. 4. 08:58
 12/15 Böse ***** válasza:
79%
Tavaly nyáron egy hűvösebb időszakban egy hétre előre azt írták hogy 10 és 30 fok közt lesz a hőmérséklet, minden nap. Azóta ballisztikus ívben sz*rok a meteorológiára, egyszer sem néztem se neten se tv-ben.
2010. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Pont a napokban mondta egy meteorológus, hogy a hosszabb távú előrejelzés nagyjából 50%-ban jön be. Tehát vagy igen vagy nem:D
2010. jún. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
en augusztus 2an megyek nyaralni balatonra neztem a 30napos elore jelzest es elegrossz idot mond elegge letort de mindenki nyugtat hogy az meg valtuzhat
2010. júl. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
szerintem az időkép a legjobb (de a többi is jó)mert sokszor mentett már meg az sms-es viharriasztás a délutáni bringázások alkalmával.+ mindig látom a radaron és a felhasználok észleléseiből hogy mikor jön a zuhi.
2011. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!