Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Ha fúrunk a Földön keresztül...

Ha fúrunk a Földön keresztül egy lyukat akkor az oda bedobott kővel mi lesz? A másik oldalt kirepül a lyukból, vagy megáll középen?

Figyelt kérdés
Elméleti fúrás természetesen. Szóval ne gyertek azzal, hogy nem lehet lyukat fúrni a Földbe, mert tudom, hogy nem. Ha megáll középen, akkor mitől áll meg?
2010. máj. 29. 22:47
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Te fosatka, ha az vagy, akkor így hívlak, törődj bele.


Az örökmozgó amiből ki tudunk energiát venni, NÉZD MEG A DEFINÍCIÓJÁT mielőtt okoskodsz.

Amúgy ha kicsit utánaszámoltok, 10.000 Pa nyomás van itt a Föld felszínén, kb. 30 km levegő alatt. Mi lenne 6500 km levegő alatt?

2010. máj. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Sajnos igaza van annak, aki ilyen névvel illet téged.

Gyakorlatilag ugyanez a kérdés volt már - és remek válaszok születtek. Nem írta ki a kérdést, mikor feltetted?


Olvasni szoktál-e? Vagy csak írni?

2010. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam, hogy ne lenne igaza, azzal kapcsolatban, hogy volt-e már a kérdés. Nem írta ki, amikor feltettem ide a kérdést. Keresni meg eszembe se jutott, de most megtaláltam és látom másfél éve lett feltéve és 3 válasz jött rá. Igazán nem értem mi a baj, ha valaki újra feltesz egy kérdést, most meg több válasz is jött rá.


Ezektől eltekintve, szerintem akkor is lúzer dolog névtelenül beszólogatni másoknak. Direkt nem ragozom tovább, hogy milyen ember lehet az ilyen a valóéletben, amikor szembenállnak vele az emberek - állítom a szemükbe se mer nézni...

2010. máj. 30. 12:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!