Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Az ikrát rakó halak ősei a...

Az ikrát rakó halak ősei a madarak, az elevenszülőek ősei pedig az emlősök?

Figyelt kérdés

A mi ősünk elevenszülő hal volt? Mikor és hol alakult ki az elevenszülés és az ikra rakás? úgy értem szárazföldön vagy vízben?


Egy elevenszülő halfajta közelebb áll az emberhez, aki szintén elevenszülő, mint egy ikrát rakó halhoz vagy a madarakhoz?



2017. júl. 1. 14:21
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


"Amúgy fordítva írtad ki a kérdést, legközelebb figyelj jobban."


Mit értesz ez alatt?


Akkor a delfinnek gondolom van köldökzsinórja.

2017. júl. 1. 22:07
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, kicsit most utánanéztem.

Az újabb elméletek szerint inkább a tüdőshaltól származik MINDEN szárazföldi gerinces állat.

A madarak is és az ember is.

Valamint a delfinek és a bálnák is, csak ők visszatértek a vízbe (és amúgy a legközelebbi rokonaik a marhafélék).

2017. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

Fordítva írtad ki a kérdést:

"Az ikrát rakó halak ősei a madarakNAK?" Nem pedig a madarak az ősei a halaknak!


De a valóságban a madaraknak és az emlősöknek egyetlen közös őse volt, ez pedig EGYETLEN halfaj.

2017. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Igen, van köldökzsinórja.

Olvasd ezt el, mert feltételezem, ha írni tudsz, akkor olvasni is, bár ez nem látszik meg túlságosan

[link]

2017. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Mert felcseréltem két szót, már nem tudok írni?
2017. júl. 1. 22:58
 16/33 A kérdező kommentje:
Egyébként amikor a delfin visszatért a vízbe, egy szárazföldi emlősre hasonlított?
2017. júl. 1. 23:00
 17/33 anonim ***** válasza:

Hm, azt írtam, írni nem tudsz, hanem olvasni.


Nem hasonlított rá, szárazföldi emlős volt.

Nem kellene ezt átrakni a humor kategóriába?

2017. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Attól, hogy nem mindenki ért hozzá, még nem vicces. Azért kérdez valaki, hogy választ kapjon rá és az adjon választ, aki szeretne és tud.
2017. júl. 1. 23:10
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mert felcseréltem két szót, már nem tudok írni?"

Figyelj, haver:

1: Elrontottad a kérdésed. Igen, te rontottad el.

2: Kijavítottunk. Azért, hogy legközelebb jobban figyelj, és mások se nézzenek, mint Rozi a moziban, hogy mit is akartál kérdezni itt.

3: A normális reakció erre az, hogy "Köszönöm, figyelni fogok".


Te normális ember vagy?

2017. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem ismertem be, hogy hibáztam? Szubjektív, hogy normális vagyok e. Ha szerinted nem, akkor szerinted nem. Emiatt úgy gondolom, hogy nem kell megkérdőjelezni, hogy normális vagyok e.
2017. júl. 1. 23:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!