Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kinél volt már szellem? Ha...

Kinél volt már szellem? Ha volt akkor pontosan hány órakor? Mit csinált? Stb.

Figyelt kérdés

Alapjába véve nem hiszek semmiben!

De történt éjjel hogy a rádió ami soha sincs bekapcsolva gondolt egyet bekapcsolt behangolta magát és szólt....

Ez nem is lett volna akkora probléma ha kitudom kapcsolni de nem tudtam! (végül is kihúztam és elhallgatott)

Ezután a csukott ajtó elkezdett nyekeregni! (na itt már rázott a hideg)

Napközben valaki pakolt a konyhában (pedig csak én és a 2 hónapos fiam voltunk itthon)

Valaki írjon valami értelmeset mert kezdem azt hinni hogy becsavarodtam :)


2010. ápr. 11. 07:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

nálam a szekrényajtót zörgette. Be volt zárva és nem volt huzat.

Többek közt.

2010. ápr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11.08!

Az említett könyv éppenhogy tudományos szinten tárgyalja az agyi folyamatok működését. Hihetetlenül izgalmas, mit képes velünk elhitetni az agyunk. Mára a kutatási eszközökkel elég sok mindent bebizonyítottak. Vallásalapítók látomásai / a létező összes /, "látók", egyebek észlelései mind az agyban születnek és nagyon el tudják az embert vinni a valóságtól.

A cím szerintem tökéletesen, tömören kifejező. Mióta olvastam, nem félek semmi földöntúlitól, megmagyarázhatatlantól. Sorsfordító könyv, hálás vagyok érte!

Mindenre van valami magyarázat. A fejet kell rendbe tenni!

2010. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
köszi, rákeresek! :)
2010. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nálam volt tegnap is 2, 13:51 perckor érkeztek.

Napóleon és Caesar és sakkoztam velük a kis franciát levertem de a római porba gyalázott

2010. jún. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!