Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Kinél volt már szellem? Ha...

Kinél volt már szellem? Ha volt akkor pontosan hány órakor? Mit csinált? Stb.

Figyelt kérdés

Alapjába véve nem hiszek semmiben!

De történt éjjel hogy a rádió ami soha sincs bekapcsolva gondolt egyet bekapcsolt behangolta magát és szólt....

Ez nem is lett volna akkora probléma ha kitudom kapcsolni de nem tudtam! (végül is kihúztam és elhallgatott)

Ezután a csukott ajtó elkezdett nyekeregni! (na itt már rázott a hideg)

Napközben valaki pakolt a konyhában (pedig csak én és a 2 hónapos fiam voltunk itthon)

Valaki írjon valami értelmeset mert kezdem azt hinni hogy becsavarodtam :)


2010. ápr. 11. 07:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted, hogy pakolt valaki a konyhában? Máshova került valami? Vagy hallottad, hogy ott zörög valami?

Nálam néha csak egy érzés van, hogy valaki van itt. Lehet, hogy csak az idegeim játszanak velem, nem tudom.

Viszont volt egy ennél furcsább élményem is. Egy éjjel arra ébredtem, hogy valakinek a keze az én kezemen van. Mivel a fiammal alszom és az ő keze kicsi, ez meg felnőtt kéz volt, tudtam, hogy nem lehet a fiam. Ami igazán érdekes: valahogy tudtam, hogy meg akar nyugtatni. (Egy olyan időszakban történt, amikor sokat izgultam egy családtagomért.) Ami utólag visszagondolva még furcsább: nem voltam megijedve! Pedig most is futkos a hátamon a hideg, ahogy írok róla, de akkor valahogy nagyon megnyugtató volt és ezt így utólag nem értem! Aznap éjjel gyakran felébredtem, nagyon nyugtalanul aludtam. Amikor ez történt, akkor valahogy megnyugodtam és rendesen el tudtam aludni. Illetve először azt éreztem, hogy eltűnik az érzés, hogy fogják a kezem (mintha elpárolgott volna), aztán megnyugodva elaludtam.

Azóta sem értem, bár egy érzésem van, hogy esetleg mi, vagy inkább ki lehetett...

2010. ápr. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ki kéne szenteltetni a lakást
2010. ápr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Isten az agyban

Ez egy könyvcím. Ha elolvastad, minden világos lesz...

2010. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"ki kéne szenteltetni a lakást"


A tudomány nevében!

2010. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

1. Elromlott a rádiód, cseréld le!

2. A csukott ajtót még a szellem se tudná nyekeregtetni, ahhoz ki kellett volna nyitnia minimum

3. Pakolt? Ezt fejtsd ki! Ha hangot hallottál, az bármi lehetett bojler, radiátor (vagy valami fűtésből kiadott hang). Ha valami nem volt a helyén, gondolkodj el rajta, biztos, hogy nem te pakoltad-e el.


Nem szellemek, nem is vagy becsavarodva, de ha tök egyedül vagy egész nap, vagy huzamosabb ideig a picibabával, elképzelhető, hogy bebeszélsz magadnak dolgokat. Tapasztalat!

2010. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
10:13-nak nem lehet mindent tudományosan megmagyarázni, megoldani
2010. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

nem tudom, hány órakor, de mindig este. Rég volt, ( de egy adott időszakban sorozatban) - nem figyeltem az órát.

Egyedül voltam otthon, már a külső zajok elcsendesedtek. Lehet, csak ez az ok, lehet, máskor is van, csak akkor nem lehet meghallani az egyéb zajok miatt.

ne félj, nem csavarodtál be, van ilyen.

Kicsit félelmetes, nekem apósom halála után volt (nem kedvelt engem) és magával akart vinni, ez meggyőződésem.

Érzed, hogy jó, vagy rossz szándékú?

Ha jó, nem kell tenni semmit, ha rossz, kérj segítséget, vagy küldd el!

Nem szeretik a füstölőt, érdemes egy próbát tenni. (csak el ne feledkezz róla. Tűzveszély.

Ja és komoly, nem vicc.

2010. ápr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

előző:

Az isten az agyban? ágyban?

vallásos témájú? mert én nem vagyok az, mégis ilyenek történtek..

de szívesen elolvasnám, ha nem a vallás a vezetőszál.

2010. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer az én hi-fi-m is bekapcsolt éjjel, pedig hozzá sem nyúltam, ám mint kiderült, nem ok nélkül és nem is a szellemek beavatkozásának köszönhetően. Valahogy napközben benyomtam ugyanis az időzítő gombot, ami ezt a hátborzongató véletlennek tűnő dolgot eredményezte. Az én ajtóm is szokott nyikorogni, néha az én hátamon is végigszalad tőle a hideg, de ez akkor szokott előfordulni, amikor huzat van a lakásban. Nem ritkán azt hiszem, hogy erősen és stabilan behúztam az ajtót, de egyszer csak azt veszem észre, mintha valaki óvatos, kimért mozdulattal nyitná kifelé. Ekkor is csak a huzat űz tréfát velem, de nem állítanám, hogy nagyon örülnék a jelenségnek :D
2010. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!