Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Mit láttam, tippek? ISS?...

Mit láttam, tippek? ISS? Hullócsilla?

Figyelt kérdés
Jöhetnek az ötletek, szóval nem vagyok biztos benne, de lehetséges, hogy az ISS-t láttam, másra nem tudok gondolni. 21:45 körül láttam az égen egy folyamatosan a többi csillaghoz és műholhoz képest erős fénnyel mozgó tárgyat. Nem villogott, olyan volt mint egy csillag csak erősebb volt a énye, aztán folyamatosan elhalványodott, de nem teljesen. Még lehetett látni egy jódarabig, de a mozgás és folyamatos elhalványodás után megállt egyhelyben. Akkor olyan volt mint egy normál csillag, csa állt egyhelyben. Ezt nem tudom mire vélni mert elvileg az ISS folyamatosan mozog, nem áll meg.
2014. aug. 18. 23:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hullócsillag*
2014. aug. 18. 23:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont akkor volt fölöttünk az iss
2014. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kb. 10 mp-ig láttam mozogni
2014. aug. 18. 23:34
 4/11 A kérdező kommentje:
aztán nem tűnt el hanem elhalványodott, és megállt, de még lehetett látni csak tompán és egyhelyben, remélem az ISS volt, bár már nem lepődnék meg egy álcázott akármilyen egyhelyben lebegő felderítő kémrepülőn sem, sok dolgot nem tud a közvélemény.. szerintem, miért is tudna, majd 20-30-50 év múlva, mint a történelemben már megtörtént egy párszor
2014. aug. 18. 23:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy kémrepülő miért világítana fényesebben mint a csillagok? XD
2014. aug. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Wadmalac ***** válasza:

A szem is tud csalni, a halványodás közben véletlenül egy csillagot kezdtél nézni helyette, ami felett fedésben áthaladt, ezért "állt meg". Van ilyen, a szem és az agy javítja a saját tévedéseit, ezért észre sem veszed, hogy át vagy verve. Én is jártam már így.

Vagy az ISS volt, vagy valamelyik műhold a több ezerből.

2014. aug. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wadmalac ***** válasza:

Gondolj bele, ha olyan messze láttad haladni, mekkora iszonyat sebességgel mehet. Aztán gondolj bele, arról a tempóról hogyan állhatna meg lassulás nélkül, egy pillanat alatt. Azt a sok ezer G-s lassulást nincs az az anyag, nemhogy pilóta, ami kibírná.

Persze lehet itt ufókról, titokban kifejlesztett katonai, gravitációs hajtású gépekről beszélni, de fel lehet mérni, hogy mennyivel valószínűbb ennél egy sima érzékcsalódás. :)

2014. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti ufók voltak, meg kémrepülők, és kivilágították maguk, mint egy lángoló karácsonyfa, azért hogy te láthasd, és leírhasd a kérdést. Most komolyan, mi ez az összeesküvés hogy csomó mindenről nem tudunk meg mit tudom én. Kérlek... >.<
2014. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is ellenőriztem (#2-essel egyetemben), tényleg akkor volt látható tegnap Magyarországról az ISS, így igencsak valószínű, hogy azt láttad :)
2014. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

végülis már mind1 mit láttam, mert mint egy korábbi hozzászóló írta az agy korrigál, helyesbít... így van ez azzal is amit látsz, érzel, hallassz aztán próbálsz relatív számodra ( az agyadnak ) elfogadható magyarázatot találni és elhiszed

el akarod hinni, így az emlék vagy az amit láttál már nem is olyan lesz, nem is úgy fogsz emlékezni rá mint ahogy láttad, ezért meg kell ragadni az első benyomás emlékét, az lesz a helyes

ezek után még mindig nem tudom mit láttam, valószínűleg az ISS-t, és valószínűleg azért tűnt olyan megmagyarázhatatlannak számomra mert még korábban sose láttam az ISS-t, a legközelebbi időpontban kimegyek megnézem és összehasonlítom azzal amit láttam, majd közlöm a fejleményeket

2014. aug. 19. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!